Telegrami Podcast: Mudauputuse teooria – vandenõukultuuri kuum teema

  • 107 vaatamist
  • Avaldatud: aug. 28, 2021

Mudauputuse (mud flood) teooria on üks kuumemaid teemasid, mis viimastel aastatel vandenõukultuuri rikastanud on. Selle teooria uurijad juhivad tähelepanu, et paljud vanemad hooned üle maailma (sh ka Eestis) on ehitatud nõnda, et nende esimene korrus koos akendega oleks justkui maa all. Lisaks täheldatakse, et sõltumata asukohast (nt Euroopa või Aasia või USA) on vanad hooned ja kirikud ehitatud sarnases stiilis. Teooria kohaselt ei olegi need sajandeid vanad hooned ehitatud meie inimeste poolt vaid need pärinevad hoopis kunagisest Tartaaria tsivilisatsioonist, kes enne meid siin maapinnal elutses.

Legendi järgi toimus millalgi ca 200-400 aastat tagasi ülemaailmne kataklüsm ehk mudauputus, mille käigus Tartaaria tsivilisatsioon hävines ning seega on kõik vanad hooned hoopis välja kaevatud ja taastatud meie poolt.

Kui vanad hooned ja koguni terved linnad on erinevalt koolis õpetatule hoopis välja kaevatud, siis see tähendab, et meie tsivilisatsioon ei ole sadu või isegi tuhandeid aastaid vana, vaid me oleme siia kuidagi moodi sattunud suhteliselt hiljuti. Seda teooriat toetavad viimastel aastatel välja ilmunud vanad kaardid, raamatud ja fotod inimtühjadest linnadest. Selline foto võib tekitada küsimusi, et kas see linn oli seal juba enne seda kui inimesed sinna jõudsid? Leidub ka pilte sellest, kuidas inimesed justkui kaevavad välja muda all olevaid hooneid. Enamjaolt on need pildid Euroopa linnadest aga on ka USA linnasid. Vanadelt kaartidelt on näha, et Tartaaria oli ülemaailmne tsivilisatsioon, mille suuremad linnad asusid Ida-Euroopas ja Hiinas. Kui see on tõsi, siis Tartaaria puhul on tegemist suurima teadaoleva impeeriumiga. Tartaaria-teooria kohaselt on täna enamus Tartaaria ajast alles olevad hooned okupeeritud riiklike organisatsioonide poolt.

Tartaaria kohta liiguvad ka jutud, et kõik suuremad sõjad, ennekõike I ja II ms ja veel kestvad „sõjad“ Lähis-Idas on loodud viimaste olemasolevate Tartaaria kultuuripärandite (sh muuseumite) hävitamiseks. Minu jaoks on ilmselge, et sõdasid klassikalises mõttes (sinine versus punane) pole olemas vaid „sõja“ puhul on tegemist hoonete/infrastruktuuride lammutamise ja inimeste strateegilise ümberpaigaldamisega.

Võimalik mudauputus on üks korralik vandenõu kommikene, ühendades erinevaid legende, enne kõike aga piiblist tuntud Noa laeva lugu, erinevus on ainult selles, et see uputus võttis aset suhteliselt hiljuti ning vee asemel voolas muda. Samuti liiguvad jutud, et Tartaaria tsivilisatsiooni hävingule aitas kaasa ka nn. must katk.

Mudauputus toetab ka ajaloo pettust ennast, millest Telegramis palju kirjutanud oleme. Massid usuvad, et meie tsivilisatsioon on siin olnud (kümneid) tuhandeid aastaid ning Vana-Kreeka, Vana-Egiptus, Vana-Hiina jne on samuti tuhandeid aastaid vanad aga kui uurida esmaseid allikaid, siis ükski nendest antiik kultuuridest ja tsivilisatsioonidest ei ulatu kaugemale kui paarsada aastat. Need lood on kõigest paarsada aastat vanad, mis tähendab, et need kohad ja tsivilisatsioonid on samuti vaid paar sada aastat vanad, parimal juhul eksisteerisid need iidsed kultuurid 200 aastat tagasi aga ka see ei kõla loogiliselt vaid pigem on tegemist kaasaegsete muinasjuttudega.

Kui kirjutada Googlesse „tartaria”, siis üheks esimeseks vastuseks tuleb Vikipeedia lehekülg „Tartaria tablets” (Tartaaria tahvlid):

Tartaaria tahvlid on kolm plaati, mis väidetavalt avastati 1961. aastal neoliit külas nimega Tartaria, mis asub tänapäeva Rumeenias. Nende plaatide vanuse määramine on keeruline, sest nende peal ei saa teha carbon datingut (süsiniku tutvumine), nende stratigraafia on ebatäpne aga nad võivad pärineda 5300 eKr ehk on ca 7000 aastat vanad.

*Stratigraafia on geoloogia haru, mis uurib maakoort moodustavate kivimkehade ruumilist levikut ja neid kujundanud sündmuste ajalist järgnevust.

„Tahvlitel on sisselõigetega sümbolid ja arheoloogide seas on sel teemal olnud palju poleemikat, mõned väidavad, et sümbolid tähistavad varaseimat teadaolevat kirjutamisviisi maailmas. Sümboliteks peetakse Vinča sümboleid, ehkki mõned teadlased on neid pidanud sumerlasteks.“

Iroonia on aga selles, et kuigi Vikipeedias seisab, et plaatide vanust pole võimalik tuvastada, siis ekspertide hinnangul on nad ca 7000 aasta vanused. See tähendab, et masside jaoks on kõik sellised lood automaatselt reaalsus, sest eksperdid midagi väidavad. Need lood sõna otseses mõttes kirjutatakse ellu.

Ooo, miski on 7000 aastat vana…

Ei, ei… See asi võib olla kõigest 5 aastat vana, aga sellel on 7000 aastane ajalugu. Ning masside jaoks on see reaalsus. Kui teatud lugu piisavalt kaua korrata, siis nii pea, kui see talletub inimeste alateadvusesse, muutub see kollektiivseks reaalsuseks. Niimoodi ajalugu luuaksegi. Kokkuvõttes saab Tartaariat siduda nüüd enam vähem ükskõik millise iidse legendiga, nt Atlantisega.

Kuula/vaata Telegrami Podcasti mudauputuse teemal, kus minu vestluskaaslaseks on New Yorgis resideeruv Tambet, kes on mudauputuse fenomenil pingsalt silma peal hoidnud, sh vaatame ka Tambeti tehtud fotosid hoonetest New Yorgis, millel võib olla seos mudauputuse ja Tartaariaga.

 

Viited:

Kas viljandi oli merelinn? (venekeelne artikkel)
JonLevi Youtube’i kanal Tartaaria mudauputusest
David Wells jagab fotosid inimtühjadest Euroopa linnadest (ca 1860)
Filipp Druzhinin kirjeldab mudauputuse fenomeni Venemaa kontekstis
Conspiracy-R-Us (mudauputuse Youtube kanal)
Brasiilia mudauputused lähiminevikust (link 1, link 2, link 3)
Iisaku katedraal Peterburis
Telegrami heliplatvormid:

Soundcloud
Spotify
Podbean
iTunes
YouTube
Muusika: ROY KNOX – Earthquake [NSC Release]

Kirjuta meile: podcast@telegram.ee

Telegram.ee

Telegram @ Facebook

Telegram @ Instagram

 

Toimetas Hando Tõnumaa

(0) kommentaari

Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.

SVG placeholder Enim vaadatud

Vaata kõiki SVG placeholder
Telegrami uudised (20/22): Hando Tõnumaa avalik kiri koroonasõltlastele, WHO pandeemialeping ja ahvirõugete läbimäng 2021. aastal SVG placeholder 06:37

Telegrami uudised (20/22): Hando Tõnumaa avalik kiri koroonasõltlastele, WHO pandeemialeping ja ahvirõugete läbimäng 2021. aastal

Teie ees on lühiülevaade tähtsamatest uudistest Telegram.ee veergudel käesoleva aasta 20. nädalast ehk 16.-22. mai. Telegrami juht Hando Tõnumaa avaldas pöördumise koroonakriisi vastutavatele isikutele, aina enam saab tähelepanu riikide võimu vähendav WHO nn pandeemialeping ning ahvirõugete teemaline õppus maailma niiditõmbajate osavõtmisel 2021. aastal.

Hando Tõnumaa avalik pöördumine koroonakriisi vastutavate isikute poole: Kuhu edasi? SVG placeholder 23:42

Hando Tõnumaa avalik pöördumine koroonakriisi vastutavate isikute poole: Kuhu edasi?

Loe video transkripti siit: https://www.telegram.ee/eesti/hando-tonumaa-avalik-kiri-koroonakriisi-vastutavatele-isikutele-kuhu-edasi

Telegrami uudised (19/22): 92% lugejatest – Eesti Energia peab kasumit tarbijaga jagama; Kaja Kallas taganeb vaktsiinilepingutest SVG placeholder 10:22

Telegrami uudised (19/22): 92% lugejatest – Eesti Energia peab kasumit tarbijaga jagama; Kaja Kallas taganeb vaktsiinilepingutest

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 9.-15. mai. Möödunud nädalane lugejaküsitlus näitas, et lugejate arvates peab riigifirma Eesti Energia oma kasumi arvelt elektri hindu alandama. Peaminister Kaja Kallas üllatas aga sellega ,et soovib taganeda lepingutest koroonavaktsiini tootjatega.

Telegrami Podcast #66: krüptorahast ja müstikakoolist (külas Asse Sauga) SVG placeholder 28:02

Telegrami Podcast #66: krüptorahast ja müstikakoolist (külas Asse Sauga)

Möödunud nädalal käis meil külas Asse Sauga – krüptoekspert, ettevõtja, investor, mõisnik ja metafüüsik. Tegime juttu krüptorahast ja blokiahela tehnoloogiast, uurisime, mis plaanid on Assel Malla mõisaga ning kuidas sai temast kuningas Salomoni õpetuste liini järgiva Rahvusvahelise Modernse Müstikakooli õpilane ja õpetaja.

Telegrami uudised (18/22): vaktsineerimiskahjustused TV3 eetris ja arstide vaikimine SVG placeholder 08:53

Telegrami uudised (18/22): vaktsineerimiskahjustused TV3 eetris ja arstide vaikimine

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 2.-8. mai. Irja Lutsar üllatas lamemaalasi süüdistades neid eestlaste vaktsineerimisloiduses. Paar päeva hiljem aga räägiti TV3 eetris vaktsiinikahjustustest – saade, mille peale reageerisid kohalikud staararstid ja vaktsineerimispropagandistid Karmen Joller ja Piret Rospu Facebookis lihtsalt vaikusega.

Telegrami uudised (17/22): koroonavaktsiinidega seotud tervisekahjustused ja suremus, WHO võimuhaaramine SVG placeholder 07:37

Telegrami uudised (17/22): koroonavaktsiinidega seotud tervisekahjustused ja suremus, WHO võimuhaaramine

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 25. aprill – 1.mai. Luubi all olid koroonavaktsiinidega seotud tervisekahjustused ja suremus. Mida arstid ja teised eksperdid ei taha tunnistada, seda näitavad numbrid ja statistika.

Telegrami uudised (16/22): vaktsineerimise tagajärjed, maskikorruptsioon ja piirangute tõendatud kahjulikkus SVG placeholder 08:33

Telegrami uudised (16/22): vaktsineerimise tagajärjed, maskikorruptsioon ja piirangute tõendatud kahjulikkus

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 18.-24.aprill. Luubi all on vaktsineerimise tagajärjed, võimalik nanotehnoloogia koroonavaktsiinides, maskimüügilt kasu teenivad poliitikud ja maskikohustuse ebaseaduslikkus, Bologna sotsiaalse krediidi süsteem, Postimehe arvamustoimetuse huvitav suhtumine faktidesse ning 400 uuringut, mis tõestavad koroonameetmete kahjulikkust.

Telegrami uudised (nädal 15): tervisediktatuur Shanghais, viiruspettus Venemaal ja Pfizeri paljastused SVG placeholder 10:05

Telegrami uudised (nädal 15): tervisediktatuur Shanghais, viiruspettus Venemaal ja Pfizeri paljastused

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 11.-17. aprill. On hämmastav, kui kiiresti ühiskond unustab. Kas keegi mäletab veel covidit? Shanghai kodanikele on see aga düstoopiline reaalsus, mis kuidagi lõppeda ei taha.

USA kongresmen: Seadus peab kaitsma vaktsineerimisvastasuse tõttu siseterroristideks tembeldatud emasid SVG placeholder 04:15

USA kongresmen: Seadus peab kaitsma vaktsineerimisvastasuse tõttu siseterroristideks tembeldatud emasid

Koroonapettuse ettekäändel on piiratud inimõigusi kõikjal maailmas – kui Eestis on praegu riigikogus lugemisel NETS-2 seaduseelnõu, mis võimaldaks inimesi panna karantiini lausa 30 päevaks ainult “kahtluse” tõttu, siis näiteks USA-s riigisisest terrorismi käsitlevas seaduseelnõus määratletakse, et lapsi mitte vaktsineerida soovivad emad ongi kodumaised terroristid. Õnneks on “vabaduse kantsis” ka üksikuid munadega poliitikuid, kes sellise jõhkra lahterdamise vastu sõna võtavad.

OLULINE! EP saadikud räägivad koroonapettusest SVG placeholder 37:23

OLULINE! EP saadikud räägivad koroonapettusest

Vabadust armastavate Euroopa Parlamendi (EP) saadikute 16. veebruaril 2022 toimunud pressikonverentsil räägiti avameelselt koroonapettusest ja nõuti Euroopa Komisjoni presidendi Ursula von der Leyeni viivitamatut tagasiastumist. Saadikute hinnangul on koroona ajaloo suurim poliitiline pettus ja organiseeritud vandenõu.

Telegrami FB live (12.04.2022): julgetest EP liikmetest, viirustest ja piirangutest Shanghais
SVG placeholder
SVG placeholder 1:02:50

Telegrami FB live (12.04.2022): julgetest EP liikmetest, viirustest ja piirangutest Shanghais

12. aprillil tegime Facebook live´i Telegrami tellijatele mõeldud kinnises grupis. Rääkisime julgetest Euroopa Parlamendi liikmetest, kes pööravad tähelepanu koroonakriisist alguse saanud aina süvenevale tervisediktatuurile ja pisut Arvamusfestivalist, poliitikast, vaktsineeritud inimeste haigestumise statistikast ja muust päevakohasest.

Telegrami uudised (nädal 14): Covidi ümberdefineerimine, vaba sõna kadumine ja NETS II SVG placeholder 08:37

Telegrami uudised (nädal 14): Covidi ümberdefineerimine, vaba sõna kadumine ja NETS II

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 4.-10. aprill. Juttu tuleb Covidi ümberdefineerimisest ja seoses sellega viroloog Irja Lutsarist, kes rääkis ka maskide tagasihoidlikust kasutegurist. Sõnavabaduse puudumisele juhtis tähelepanu Arvamusfestivali käitumine ning luubi all on põhiseadusele vilistav NETS II, mille vastane meeleavaldus toimub uuesti kolmapäeval, 13. aprillil.