Mai teises pooles käis meie stuudios külas majandusharidusega panganduses ja kindlustusalal töötanud Anneli Roots, kes võttis juba mitu aastat tagasi karjäärialaselt ette kannapöörde ning tegeleb nüüd enesearengu teemadega, jagades oma mõtteid näiteks TikToki kanalil, mis on kogunud ligi 50 000 meeldimist. Lisaks sellele on Anneli suur reisimise fänn, annab postitantsu trenne ja veab Telegram.ee hommikupodcasti.
Värskes podcastis jagab Anneli meiega oma isiklikke kogemusi psühhedeelsete seente ja ayahuascaga. Niiet kinnitage turvavöö ja sukelduge koos Anneliga tema sisekaemuslikesse seiklustesse.
Arutluse all on muu hulgas küsimused:
kas psühhedeelikumide mõju on tunda ainult tripi ajal või võib selle ajal kogetu muuta kogu su maailmapilti?
mida ütlevad seened hea ja kurja kohta, mis siin maailmas toimub?
kuidas mõista seda, et me oleme ÜKS aga samas oleme kõik täiesti erinevad?
miks maailmavalitsejad seda kõike teevad, kui nad on ka ise trippinud? Kas see kõik on vaid üks suur mäng?
kes nendeni, kes on selleks valmis, jõuavad psühhedeelikumid ise?
11. novembril toimus üheksas Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas toimetuse ja lugejate küsimustele indigorasside teejuht Andero Pebre.
7. novembri Facebooki otsesaate teemaks oli loomulikult ülemaailmset tähelepanu pälvinud rituaal Ameerika Ühendriikides – presidendi valimised, kus vabariiklaste kandidaat Donald Trump võitis selgelt demokraatide Kamala Harrist.
5. novembri hommik algas Telegram.ee-le (peatoimetaja Mariann Joonase isikus) vestlusega Youtube’i otsesaates, kus Läti kodanikuaktivist ja endine diplomaat Rūdolfs Brēmanis tegi ülevaate lõunanaabrite juures toimuvast. Muuhulgas tulid jutuks riigiametnike ülikõrged palgad, kliimaministeeriumi mõttekus, kasvav riigivõlg ja laenuvõtmistrendid pärast COVID-it ning “geniaalne” idee, et lisaks seal juba kehtivale automaksule võiks sisse viia n-ö automaksu nr 2, mille raamas tuleks igal sõidukiomanikul tasuda lõivu ka iga-aastase läbitud kilometraaži eest. Rahva suure vastuseisu tõttu libistati see idee aga (esialgu) sahtlisse.
1. novembril toimus Lääne-Virumaal Aru-Lõuna lubjakivikarjääri lähistel rahvakoosolek, kus väljendati oma muret fosforiidi kaevandamise pärast. Kuigi sadas vihma, oli Virumaa Põlisrahvaste Seltsingu eestvedamisel kohale tulnud mitusada inimest igast Eestimaa otsast. 200 km teekonna võttis ette ka kodanikuaktivist Kertu Luisk, kes Võrust kohale sõitis, et Virumaa inimestele meie ühise probleemi asjus toetust avaldada.
TeleX ehk Telegrami tsensuurivaba uudistemagasin X-s on teie ees teise episoodiga. Teemadeks sel korral sotsiaaldemokraadid kui tänapäeva kommunistid, kontrolliühiskond ja digitaalne identiteet ning loomulikult ka fantastiline lugu sellest, et kui Eesti ettevõtjatel lõpuks üle viskab, korraldavad nad tervelt 10-minutilise protestiseisaku!
28. oktoobri hommikul vestlesime veebi vahendusel Vanglaplaneet.ee eestvedaja Peeter Proosiga kohalikest põletavatest teemadest, eelkõige hõõguvast fosforiidisõjast vol 2 ja maksutõusudest. Oleme ühisel meelel, et parteipoliitikaga olukorda lahendada ei saa ning Peetri sõnul on tema intervjueeritavad otsekui ühest suust kostnud, et asjade muutmiseks on vaja otsedemokraatiat.
22. oktoobri Facebooki otsesaates rääkisime tsensuurist TikTokis ja (hetkelisest?) vabadusest X-is, uuest uudistesaatest "TeleX", konstruktiivsest kriitikast Telegram.ee-le, erakondade ringkaitsest vs koroonapettuse paljastamisest ja sellest, et parlamentaarne kord ei saa jätkuda, juhul kui sa soovid muutust.
“Oleme X-i platvormil, sest Telegramil on kustutatud ära 2 Facebooki kontot, meie kolmas Facebooki konto on samuti tsensuuri all. Lisaks on ära kustutatud 3 Youtube’i kontot, meie IG on tsensuuri all ning ka minu isiklik esimene TikToki konto kustutati ära,” juhatab Hando Tõnumaa sisse uues kuues Telegram.ee uudistemagasini sotsiaalmeediapatvormil X (end. Twitter).
Mitu kohvi nüüd nädalas läheb? Kas topsist või tassist? Isiklik Alfred rooli? Kus tuleks jalaga uks lahti lüüa? Kas tõde või turvatunne? Kas vanasti oli taevas sinisem? Kas korralik = igav? Kas sul on juhtunud kogemata “sini-kollane”? Miks on Handol rahandusministeerium määratud maksetes? Kas auto sõidab toiduõliga? Mis põhjusel sina rida vahetad?
Oktoobri esimeses Facebooki otsesaates rääkisime sõdadest, võltsitud videotest, dr Marje Oona vahvast sõnavõtust vaktsineerimise teemal, tsensuurist, poliitikutest, europarlamendi julgest naisest ja koroonaterroristide vastutusele võtmisest, Ukraina ametniku pojast, kes leiti voodist koos 6 miljoni dollariga, kaitseministeeriumi vaikimisest ja paljust muust.
5. oktoobril toimus kaheksas Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas Hando Tõnumaa ja lugejate küsimustele Telegrami peatoimetaja Mariann Joonas, ent kuna Mariann ja Hando on koos ka lapsevanemad, tuli lugejatelt üksjagu küsimusi ka neile mõlemale.
Seekordne “1 gramm“ saade keskendub heliotsentrismi- ja kosmosevõltsingutele ning räägime ka sellest, et populaarne “Lameda Maa kaart“ (nn pitsa) on ette söödetud võltsing ja psyop. Lisaks teeme juttu ka Antarktikal olevast 24 h päikesest talvisel pööripäeval. Saatejuht on Hando Tõnumaa.
(0) kommentaari
Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.