PCR-testi leiutaja Kary Mullis: positiivne test ei tähenda tingimata, et inimene on haige või nakatunud
38 vaatamist
Avaldatud: okt. 07, 2020
Jaga:
PCR-testi kasutatakse üle maailma n-ö koroonapositiivsete tuvastamiseks ja kui test osutub positiivseks, siis peab inimene enamasti kaheks nädalaks karantiini jääma. Antud statistikat kasutab süsteem erinevate piirangute rakendamiseks, maskide kandmise õigustamiseks, majanduse kokku kukutamiseks jne…
PCR testi leiutaja ja selle eest ka Nobeli preemiaga pärjatud Kary Mullis on öelnud, et antud test ei tähenda kaugeltki seda, et inimene on tingimata haige või nakatanud. Ta ütleb allolevas videos, et kui PCR testi piisavalt võimendada, siis võib praktiliselt igas inimeses tuvastada peaaegu kõiki viiruseid.
Kuidas PCR-testi väärkasutatakse, tuvastades niinimetatud vabu viiruslikke RNA-sid, mis võivad, kuid ei pruugi proovis esineda?
Kary Mullis:
“PCR-i ei saa valesti kasutada. PCR-iga on nii, et kui sa seda hästi teed, võid tuvastada igaühel peaaegu kõike. Kui suudad võimendada ühte molekuli nii palju, et seda saab päriselt mõõta – mida PCR-test ka suudab, siis on vaid väga väheseid molekule, mida me kehas ühtegi ei leiduks.
Väärkasutus on see, et näiteks HIV-i ei pea testima, ei pea testima ka ülejäänut 10 000 nimetut retroviirust. Kellel on HIV, on üldiselt ka kõik muu, mida saab testida, neil on kindlasti… HIV on üsna haruldane viirus. Ainult ühel miljonil 250-300 miljonist ameeriklasest on see viirus.
PCR testimine on tõeliselt kvantitatiivne asi, mis ütleb sulle midagi looduse kohta ja selle kohta, mis seal on, kuid see võimaldab võtta väga väikese tüki ükskõik mida ja muuta see mõõdetavaks. Ja kui siis rääkida sellest, nagu see oleks tähtis, siis see on lihtsalt väärtõlgendus.
Need mõõtmised ei ole üldse täpsed. Need testid põhinevad kõik nähtamatutel asjadel, ja need tulemused on teatud mõttes tuletatud.
PCR testimine on lihtsalt protsess, mida kasutatakse millegi paljundamiseks. See ei ütle, et sa oled haige ja see ei ütle sulle, et see viirus, mille sa said, teeb su haigeks või midagi sellist.”
27. märtsil toimus kolmeteistkümnes Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas küsimustele MMS-i teadmiste “maaletooja” Janika Veski.
24. märtsil oli meie Facebooki otsesaate läbivaks teemaks taas koroonapettus, seekord läbi valitsuskriisi prisma, sest uueks sotsiaalministriks nimetati praegune riigikogu liige ning endine perearst ja koroonapettuse suunamudija dr Karmen Joller. Tema uuest ametikohast võidavad kõik erakonnad, sest nii tema isiku kui ka endiste ja tulevaste tegemiste ümber annab lõputult enda agendaga sobivad lugusid spinnida.
Alates 2022. aasta Ukraina-Venemaa (proksi)sõja puhkemisest on enamus Euroopa, ennekõike Baltikumi riigijuhte koos erakondade ja vastutavate isikutega kütnud sõjamasinat. Riigi-ja peavoolumeediast on saanud justkui sõjatööstuse hääletoru, mille ülesandeks on õigustada kaitsekulutuste tõstmist, sõjatööstusesse investeerimist ja sõjaga hirmutamist. Rahu pooldavad isikud on tituleeritud putinistideks, kellel on väidetavalt mingi võrgustik. Millegi pärast tundub ühiskonnale normaalne, et maksumaksja rahadega on õigustatud naabri ärritamine.
Nutitelefonide kasutusjuhendis on kirjas, et telefoni tuleb hoida kehast eemal. See teavitus ei ole niisama, vaid sellepärast, et elektromagnetiline kiirgus kahjustab rakke ja tervist. Lapsed on aga tehiskiirgusele kordades vastuvõtlikumad kui täiskasvanud. Võib-olla peaks lastele lähenema kas või teatrietenduse abil, et edasi anda informatsiooni elektromagnetkiirgusest ja nende “armsast” nutitelefonist? Allolev video on siinkohal abiks.
12 aastat Telegrami tegemist on õpetanud meile, et kõige suurema hoo saab su elu ja tegemised sisse siis, kui usud endasse, usaldad maailma ja loobud teiste inimeste arvamuse koormast. Neid tõdesid on nämmutatud kõriauguni, kuid enamus inimesi ei oska neid ikka veel rakendada, sest nad ei saa aru asja tuumast.
(Seekordne mulisemine ei ole kindlasti mõeldud lastele.) Mis värk nende Pussy-dega oli James Bondis? Ja kui sa solvud, siis kas oled lumehelbeke või see lihtsalt ei ole sinu “tassike kohvi”? Kuidas pohhuismi ja nalja maailma tagasi ja juurde tuua? Mida arvas Chevy Chase kokaiinist? Kas sa hakkasid ka 40-sena surelikkust tajuma? Ja mida ütles selle kohta Konfutsius?
13. veebruaril toimus kaheteistkümnes Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas küsimustele ettevõtja ja kodanikuaktivist Elvis Brauer.
1. veebruaril toimus Tallinnas Loovruumis Telegrami 12. sünnipäeva pidu, kus lisaks lustakale meelelahutusprogrammile leidis aset ka tõsisem paneelvestlus pealkirjaga “Sõnavabaduse surm või taassünd”, kus osalesid Tavidi majandusanalüütik ja endine suure meedia ajakirjanik Mait Kraun, ettevõtja ja kodanikuaktivist Elvis Brauer, homöopaat ja kolumnist Merle Martinson ning Telegram.ee loojad Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa.
Eestikeelsed subtiitrid on saanud Saksamaa ühe suurima avalik-õigusliku telekanali ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen) teaduspõhise saatesarja “Planet-e” 2018. aasta osa, mis räägib infrahelist.
Investeerimispankur, endine HUD-i ametnik ja Solari Reporti asutaja Catherine Austin Fitts kirjeldab, kuidas Trumpi administratsiooni äsja väljapakutud “Tähevärava” AI-projekt on “Operation Warp Speed” (Ameerika koroonapettuse vaktsineerimisprogramm) 2.0. Ta väidab, et hoolimata kinnitustest, et seda rahastatakse eraviisiliselt, tuleb raha lõpuks ikkagi Ameerika maksumaksjatelt.
1. veebruaril toimus Tallinnas Loovruumis Telegrami 12 aasta täitumise puhul suur sünnipäevapidu, mis kulges väga hoogsalt. Kuna osa kutsutuid ei saanud kohale tulla, kuvasime suurel ekraanil nende videotervitusi.
Telegram saab täna 12-aastaseks ja kutsume sel puhul kõiki osalema väljakutsel “Kõik, mis sa pead teadma!”. 12 aastat Telegrami tegemist on õpetanud meile, et kõige suurema hoo saab su elu ja tegemised sisse siis, kui usud endasse, usaldad maailma ja loobud teiste inimeste arvamuse koormast. Neid tõdesid on nämmutatud kõriauguni, kuid enamus inimesi ei oska neid ikka veel rakendada, sest nad ei saa aru asja tuumast.
(0) kommentaari
Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.