Arhiiv

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Karolin Tsarski – “Jooga: kellele ja milleks” SVG placeholder 00:01

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Karolin Tsarski – “Jooga: kellele ja milleks”

Veel mõned videod on jäänud avaldada 3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese ja kus esinesid ettekannetega 13 erineva maailmavaate ja professiooniga inimest. Täna on teie ees joogaõpetaja Karolin Tsarski teemaga “Jooga: kellele ja milleks”. 

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Saale Kareda – “Uus inimväärne ühiskond ja kuidas sinna jõuda” SVG placeholder 00:01

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Saale Kareda – “Uus inimväärne ühiskond ja kuidas sinna jõuda”

Avaldame järjekordse ettekande 3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese, konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu. Tänaseks loengupidajaks on Saale Kareda, kelle möödunud aastane esinemine Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” valiti üheks kuulajate lemmikuks. 

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Toomas Trapido – “Ökokogukonnad” SVG placeholder 00:01

Telegrami konverents 2015 VIDEO: Toomas Trapido – “Ökokogukonnad”

Avaldame taas ühe ettekande 3. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Telegrami konverentsilt, mida külastas üle 900 inimese, konverentsipäeva modereeris koolitaja Alar Ojastu. Tänaseks loengupidajaks on Toomas Trapido, kes õppis Tartu Ülikoolis bioloogiat ning on töötanud Karula Rahvuspargis keskkonnakaitsjana ja Eestimaa Looduse Fondis. Erakonna Eestimaa Rohelised esindajana oli ta XI Riigikogu liige aastatel 2007–2011. Ta on üks liikumise “Teeme ära!“ käivitajaid, ökokogukondade teema arendaja ja rohelise mõtteviisi edendaja.

Tere, Teile on Telegram! 18: Mis saab Eesti metsadest? SVG placeholder 00:01

Tere, Teile on Telegram! 18: Mis saab Eesti metsadest?

Mis praegu metsa-asjanduses toimub? Kui palju on Eestis tegelikult metsa? Kas metsa mahaparseldajad on pahatahtlikud või lihtsalt ullikesed? Kuidas sina ise saad riigi poolse ahnuse ja raiskamise ohjeldamiseks midagi ära teha? Vastuseid aitavad 16. novembril Telegrami Facebookis eetris olnud saates leida kodanikuliikumise Eesti Metsa Abiks ehk EMA eestvedajad Linda-Mari Väli ja Martin Luiga, saadet juhivad Telegrami loojad Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa.

Tere, Teile on Telegram! 19: Intervjuu iidse müstikakooli õpetaja ja õpilasega SVG placeholder 00:01

Tere, Teile on Telegram! 19: Intervjuu iidse müstikakooli õpetaja ja õpilasega

Kohe lõppeva nädala neljapäevast pühapäevani oli soovijatel võimalik Maa ja Taeva heaolukeskuses osa saada Moodsa Müstikakooli (Modern Mystery School) õppeprogrammist, mis väidetavalt sisaldab iidseid tarkuseid, kuna kool olevat üks seitsmest üle 3000 aasta tagasi kuningas Salomoni poolt asutatud müstikakoolist. Sealseid iidseid teadmisi on edasi antud meistrilt õpilasele, sest vägi, mis teadmiste ja tehnikatega kaasneb, on väga võimas ning rumala inimese kätes lausa ohtlik. Koolid on suurema osa ajast tegutsenud salajastena, kutsudes õppima vaid väga valitud seltskonda, kuid 20 aastat tagasi otsustati ühe kooli uksed avada ja Moodsas Müstikakoolis on nüüdseks käinud ka juba kümned eestlased. Uurisime nädala keskel, enne õppetöö algust kooli õpetajalt Shanilt ja õpilaselt Irene Kaljustelt, millega siis täpsemalt tegu on.

Tere, Teile on Telegram! 21: Mis on intuitsioon ja kuidas seda kasutada? SVG placeholder 00:01

Tere, Teile on Telegram! 21: Mis on intuitsioon ja kuidas seda kasutada?

Selle nädalala Telegrami saade on pühendatud intuitsioonile: mis see on ja kuidas seda kasutada? Kas ja miks eelistada mõistusele südame häält ja kuidas intuitsiooni emotsioonidega mitte segamini ajada? Vastuseid aitab leida ettevõtja, koolitaja, terapeut ja elukutseline elu-uurija Joonas Saks. Konspirituaalne jutusaade “Tere, Teile on Telegram” on eetris Telegrami Facebookis neljapäeva õhtuti.

Tere, Teile on Telegram! 26: SkyWay – alternatiiv Rail Balticule? SVG placeholder 36:38

Tere, Teile on Telegram! 26: SkyWay – alternatiiv Rail Balticule?

Teie ees on uus osa sarjast “Tere, Teile on Telegram“ ning seekord keskendume väga põnevale ja innovatiivsele SkyWay-nimelisele õhuraudtee projektile, mis võiks olla tuleviku alternatiiv Rail Balticule. SkyWay on odavam, kiirem, moodsam ja turvalisem kui Rail Baltic ning lisaks jäävad SkyWay puhul alles ka inimeste ja loomade kodud.

2 minuti Telegram: 4.30 klubi SVG placeholder 03:35

2 minuti Telegram: 4.30 klubi

Täna soovin ma teile rääkida ühest väga huvitavast klubist. See ei ole midagi salajast, aga nii palju kui mina olen aru saanud, siis kõige retsimad vennad kõik kuuluvad sellesse või selle sarnastesse klubidesse. Jutt käib 4.30 klubist, mis tähendab seda, et sa ärkad iga päev üles kell 4.30 hommikul ja alustad oma toimetamistega. See eeldab, et sa lähed magama kuskil 9-10 paiku õhtul. Mina liitusin selle klubiga umbes aasta aega tagasi ning võin kinnitada, et asi on seda väärt.

2 minuti Telegram: Rocketgate SVG placeholder 02:41

2 minuti Telegram: Rocketgate

Kaitseministeerium vastas lõpuks ometi Telegrami ametlikule teabenõudele hiljutise raketi intsidendi osas. Kummalisel kombel on aga Kaitseministeeriumi kommentaar täielikult vastuolus sellega, mida ütles endine kaitseväe juhataja, erukindral ja praegune Riigikogulane Ants Laaneots raketi juhtumi kohta Kanal 2 otse-eetris 11 (vaata tema sõnavõttu siin: "2 minuti Telegram: Raketi-intsident"). septembri hommikul. Lisaks ei suutnud Kaitseministeerium kahe kuu jooksul esitada mitte ühte ainsatki asitõendit, et raketi-intsident üldse kunagi juhtunud oleks.

2 minuti Telegram: 90-90-1 VÄLJAKUTSE SVG placeholder 02:10

2 minuti Telegram: 90-90-1 VÄLJAKUTSE

Telegram esitab sulle väljakutse keskenduda järgmise 90 päeva jooksul tööpäeva esimesed 90 minutit ainult ühele, kõige olulisemale teemale. Väidetavalt tõstab see sinu produktiivsust märgatavalt. Kas oled valmis?

2 minuti Telegram: Raketi-intsident SVG placeholder 02:39

2 minuti Telegram: Raketi-intsident

Teie ees on esimene episood uuest lühivideote sarjast, kus võtame minuti-paari jooksul läbi mõne põneva teema. Seekord on hambus suvine raketi-intsident, mis pole siiani lahendust leidnud.

Telegrami konverents 2017: Ole Dammegårdi ettekanne “Plahvatuslik tõde Estonia katastroofist”
SVG placeholder
SVG placeholder 02:24:43

Telegrami konverents 2017: Ole Dammegårdi ettekanne “Plahvatuslik tõde Estonia katastroofist”

2017. aasta 14. aprillil esines Telegrami konverentsil Von Glehni teatris täissaalile Taani-Rootsi päritolu uurija ja kirjanik Ole Dammegård, kelle ettekande “Plahvatuslik tõde M/S Estonia katastroofist” pikemat tutvustust saab lugeda Telegramile antud intervjuust. Nüüd on ettekanne ka videona teie ees.