NWO

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada? SVG placeholder 32:54

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada?

Alljärgnev on veidi sügavam teema, mille mõttekäigust arusaamiseks on vaja kaasa mõelda. Soovitan artiklit mitte lugeda (/videot vaadata), kui oled väsinud või kannatad üleüldise keskendumishäire all. Siin kontekstis ei räägi ma spetsiifiliselt sõjast Ukrainas, vaid see mõttekäik kehtib kõikide teiste eelmiste, praeguste ja tulevaste sõjaliste konfliktide kohta. Aga lihtsustamise mõttes teeme nii, et räägime siis sellest Ukraina sõjast ja ma esitan küsimuse: miks inimesed ei julge seda sõda ära lõpetada?

ARTE dokfilm “Hirmu ärakasutajad” – debatt A-gripiviirusest ehk kuidas seagripist sai äri (2009) SVG placeholder 56:20

ARTE dokfilm “Hirmu ärakasutajad” – debatt A-gripiviirusest ehk kuidas seagripist sai äri (2009)

Avalik-õigusliku telekanali Norddeutscher Rundfunk 2009. aastal koostöös telejaamaga Arte valminud dokumentaalfilm "Profiteure der Angst“ ("Hirmu ärakasutajad“) annab põhjaliku ülevaate seagripi tegelikust taustast ja selle ärakasutajatest.

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist SVG placeholder 06:06

USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist

“Conspiracy Theory with Jesse Ventura” jooksis telekanalil USA truTV aastatel 2009-2011 ja seda juhtis endine Minnesota kuberner Jesse Ventura. Kolme hooaaja jooksul käidi läbi mitmed tuntud vandenõuteooriad nagu 9/11 terrorirünnakud, tulnukad, salavalitsused, keemiapilved, kliimaga manipuleerimine jne. Sarja esimese hooaja 5. episoodis pealkirjaga “Secret Societies” (Salaühingud) oli üheks külaliseks Ameerikast Ühendriikidest põgenenud arst, dr Rama Labo, kes ütles, et salavalitsuse plaan on sundvaktsineerimisega vähendada maailmas rahvastiku arvu.

Avameelne video: “Planeet Lockdown” – intervjuu investeerimispankuri Catherine Austin Fittsiga
SVG placeholder
SVG placeholder 48:32

Avameelne video: “Planeet Lockdown” – intervjuu investeerimispankuri Catherine Austin Fittsiga

“Planeet Lockdown” on peatselt vaadatav 90-minutiline dokfilm olukorrast, kuhu maailm on sattunud. Filmi tegijad räägivad maailma kõige säravamate ja julgemate mõtlejatega, sealhulgas epidemioloogide, teadlaste, arstide, juristide, protestijate ja printsiga. Need julged hinged on valmis avalikult rääkima omaenda tõde ka kõige ebamugavamates olukordades ja inspireerivad meid tegema sama. Me peame olema vaprad, et oma hirmudest üle olla. See läheb iga korraga lihtsamaks.

Video: teadlane tõestab, et raketid ei saa töötada vaakumis SVG placeholder 07:25

Video: teadlane tõestab, et raketid ei saa töötada vaakumis

Elukutseline magistrikraadiga mehaanikainsener põhjendab, miks raketid ei saa töötada vaakumis. Lisaks selgitab ta, et põhjus, miks teadlased sellest avalikult ei räägi ei ole mitte selles, et nad sellest aru ei saaks, vaid ennekõike selles, et teadlased ei uuri teemasid, mille eest neile palka ei maksta: “Me oleme valesti mõistnud sõna “teadlane”. Inimesed arvavad, et teadlane on keegi, kes uurib universumit ja üritab leida universumi vastuseid. See ei ole nii. Teadlastele makstakse, et nad midagi teeksid. Et nad täidaksid oma ülesandeid. Kui teadlasele selle eest ei maksta, siis ta ei hakka seda uurima.”

SVG placeholder
SVG placeholder 02:55

Videoeksperiment: vaatluse põhjal ei vasta Maa kumerus ametlikele andmetele

Peavooluteaduse kohaselt on Maa kera, mille raadius on 6371 km. Võttes eelduseks, et valgus levib sirgjooneliselt, tegime järgmise katse. Sõitsime Tallinnast välja Tilgu sadamasse, mis asub Tabasalust veidi edasi. Tilgu sadamast on väga hästi näha Aegna saart ja Naissaart ning selge ilmaga ka Kräsuli saart. Kräsuli saarongi meie vaadeldav objekt. Mida me teada saime, vaata edasi juba videost. Igatahes meiega kaasas olnud igapäevaselt teadusega tegelev matemaatik sai üllatuse osaliseks.

Video: Skeptik kohtub Henry Cavendishiga SVG placeholder 03:34

Video: Skeptik kohtub Henry Cavendishiga

Füüsik ja keemik Henry Cavendish(1731-1810) oli mees, kes väidetavalt suutis ära kaaluda terve Maa. Viimasel ajal on üha rohkem inimesi hakanud kahtlema peavoolu teaduse usaldusväärsuses, sest paljude uuringute tulemusi mõjutavad selle tellinud sponsorid ja paljudesse teadusteooriatesse suhtutakse kui dogmasse, mille üle ei vaielda. Käesolev video räägib sellest, mis juhtuks siis, kui selline avastus tehtaks tänapäeval ja kuidas tüüpiline skeptik sellele reageeriks.

Vaata uue ajaviitesarja “Lameda Maa Uudised” pilootosa
SVG placeholder
SVG placeholder 01:29:43

Vaata uue ajaviitesarja “Lameda Maa Uudised” pilootosa

2012. aasta augustis ilmunud populaarse videoblogi “Ulmefilm” looja Hando Tõnumaa on alustanud uut videoprojekti, seekord tegu ajaviitesarjaga “Lameda Maa Uudised”, mis nagu eelkäijagi, käsitleb erinevaid teooriaid, mida tavameedias naljalt ei kajastata. Erinevalt “Ulmefilmist” vaatavad “Lameda Maa Uudised” neid teemasid läbi huumoriprisma.

Ulmefilm: 13. osa SVG placeholder 1:40:28

Ulmefilm: 13. osa

Viimane osa on teie eest! Kas arvate, et olete seni vaadanud ulmefilmi? Oo ei, tõeline ulmekas algab alles nüüd! Palun kinnitage turvavööd!

Ulmefilm: 12. osa SVG placeholder 55:58

Ulmefilm: 12. osa

On kätte jõudnud Ulmefilmi eelviimane osa. Kaheteistkümnes episood sukeldub kahe surmava tõve, vähi ja AIDS-i maailma - kas nad ikka on nii fataalsed haigused, kui meile pähe tambitakse? Samuti uurime Obama sünnitunnistuse pettust ning heidame pilgu illuminaatide varjatud sõnumitele Londoni Olümpial.

Ulmefilm: 11. osa SVG placeholder 48:22

Ulmefilm: 11. osa

Ulmefilmi 11. osa arutleb, milline võiks olla helgem tulevikumaailm ja kas näiteks rahavaba ühiskond saaks eksisteerida? Aastal 2011 kulutati kogu maailmas üle kahe triljoni dollari (täpsemalt 2,157,172,000,000 dollarit) maksumaksja raha sõdade pidamise peale. See teeb umbes 300 dollarit inimese kohta. Ja meil on pool maailma näljas?

Ulmefilm: 10. osa SVG placeholder 41:22

Ulmefilm: 10. osa

10. osa võiks nimetada sarja murdepunktiks, kus keskendume ka veidikene vaimsematele teemadele. Lisaks pöörame tähelepanu tulevasele majanduskaosele ja vaatame, kuidas selleks ette valmistuda. Kas teadsite, et USA-s on massirahutustega tegelemiseks rajatud tohutud vangilaagrid (fema-camps)? Seekordse osa lõpetab Ulmefilmi koostaja Hando Tõnumaa videopöördumine Eesti presidendi ja valitsuse poole.