Meeleavaldused

Telegrami kõne Vabaduse väljakul: Kas karistada või andestada – mis toimiks paremini? SVG placeholder 06:03

Telegrami kõne Vabaduse väljakul: Kas karistada või andestada – mis toimiks paremini?

23. oktoobril, täpselt kaks kuud peale uut Balti ketti, koguneti taas vabaduse eest seismiseks – seekord kõik 10 000 inimest ühte kohta, Vabaduse väljakule. SAPTK-i eestvedamisel toimunud suurel meeleavaldusel vaba ühiskonna kaitseks oli kõnelejaid seinast seina: alates poliitikutest ja ajakirjanikest lõpetades maailmaklassi muusikute, endiste kaitseväelaste ja kiirabitöötajatega.

Tõnis Mägi: On jälle aeg õigluse ja vabaduse tee üles leida SVG placeholder 01:34

Tõnis Mägi: On jälle aeg õigluse ja vabaduse tee üles leida

Tõnis Mägi paneb kogu oma reputatsiooni kaalule ja tuleb 23.10 meeleavaldusele, avades meeleavalduse aastakümneid paljude vabadust armastavate inimeste südameis helisenud ja neile pisaraid silmi toonud looga “Koit” ja lõpetades selle vähemalt sama olulise looga “Palve”. Kui tema saab meeleavaldusele tulla ja oma hindamatult väärtusliku panuse anda, siis peame me kõik seda saama. Sügav kummardus Tõnis Mägi ees!

Kutse meeleavaldusele: on aeg jalad tagumiku alt välja võtta ja enda eest seista! SVG placeholder 02:16

Kutse meeleavaldusele: on aeg jalad tagumiku alt välja võtta ja enda eest seista!

Klannid on koondunud, et ühiselt läbi viia 23. oktoobril toimuv SUUR meeleavaldus, nagu ütles Varro Vooglaid. Ka Telegram kutsub kõiki inimesi, kes soovivad, et meie vabadus säiliks, tulema järgmisel laupäeval kell 12 Vabaduse väljakule.

Varro Vooglaid 24.07 Vabaduse väljakul: protestimisest üksi ei aita, on kohtulahingute aeg SVG placeholder 17:51

Varro Vooglaid 24.07 Vabaduse väljakul: protestimisest üksi ei aita, on kohtulahingute aeg

24. juulil kogunes Vabaduse väljakule ligi 500 inimest, et anda oma panus enam kui 180 linnas üle maailma toimunud meeleavaldusele vabaduse ja inimõiguste eest, Word Wide Rally for Freedom / World Wide Demonstration 3.0. Telegram avaldab kõik Tallinnas peetud kõned, esimesena on teie ees jurist Varro Vooglaid, video alt leiad ka kõne transkripti.

Berliin 2908: “Me ei ole kovidioodid” – sajad tuhanded avaldasid Brandenburgi värava juures meelt! SVG placeholder 12:30

Berliin 2908: “Me ei ole kovidioodid” – sajad tuhanded avaldasid Brandenburgi värava juures meelt!

Sajad tuhanded inimesed avaldasid laupäeval (29.08) Berliinis koroonapiirangute vastu meelt. Võimude hinnangul oli protesti #b2908 osalejate arv umbes 38 000 inimest, kuid fotod ja videod viitavad, et osalejate hulk oli märkimisväärselt suurem. Meeleavaldusest võttis osa ka USA advokaat, keskkonnaaktivist ja vaktsineerimisvabaduse eestkõneleja Robert Francis Kennedy juunior, endise USA presidendi John F. Kennedy vennapoeg. 

David Icke ühines Londoni kesklinnas kogunenud protestijatega, et seista inimvabaduste eest SVG placeholder 12:18

David Icke ühines Londoni kesklinnas kogunenud protestijatega, et seista inimvabaduste eest

Koroonapiirangutest väsinud britid kogunesid 29. augustil Londoni kesklinnas, et protesteerida Covid-19 meetmete ning meedias domineeriva “teise laine” vastu. Meeleavaldus, mille eesmärk oli seista tõe ja inimvabaduste eest, nimetati kiirelt “vandenõuteoreetikute” kokkutulekuks, sest osalejad kritiseerisid nii piiranguid, sotsiaalset distantseerumist kui ka maskide kandmist.