Chris Kala (2019-2021)

Chris Kala vlogi #17: Edu mõõtmine SVG placeholder 09:14

Chris Kala vlogi #17: Edu mõõtmine

Chris Kala räägib uues vlogis sellest, kui palju me tegelikult mõtleme edule. Saavutused, eesmärkide täitmine – oleme ühiskonnana sunnitud olema väga edumeelsed ja kui oleme vähem ambitsioonikad, siis meile endale võib jääda mulje, et oleme mõttetud.

Kirjanik ja podcaster Chris Kala: Kuidas valida ennast, lõpetada süüdistamine ja võtta vastutus SVG placeholder 26:02

Kirjanik ja podcaster Chris Kala: Kuidas valida ennast, lõpetada süüdistamine ja võtta vastutus

Käisin nädalavahetusel Topu Puhkemajas, kus korraldati “VALI Ennast Suve-eri MEIE LOOD” suveüritust. Mulle anti võimalus olla üks esinejatest. Aitäh.

Chris Kala vlogi #16: Süüdistamine ja õigustamine SVG placeholder 11:10

Chris Kala vlogi #16: Süüdistamine ja õigustamine

Kas oled tähele pannud, kui palju sa enda elus süüdistad teisi inimesi ja situatsioone? See tähendab seda, et sa ei võta vastutust selle eest, et sa oled täna sellises situatsioonid ja sul on lihtsam süüdistada teisi.

Chris Kala vlogi #11: Suhted inimestega ja olukorra kõrvalt vaatamine SVG placeholder 19:00

Chris Kala vlogi #11: Suhted inimestega ja olukorra kõrvalt vaatamine

Seekordses videoblogis Telegramile räägib podcaster ja kirjanik Chris Kala sellest, kui oluline on iseendaga üksi olemine ja eneseanalüüs, oskus ennast kõrvalt näha.

Chris Kala vlogi #8: Sa oled piltilus, sa ei vaja filtrit SVG placeholder 17:30

Chris Kala vlogi #8: Sa oled piltilus, sa ei vaja filtrit

“Hinda ja väärtusta iseennast sellisena, nagu oled. See kõlab klišeena, et armasta iseennast, siis armastavad sind ka teised. Aga tegelikult see nii on. Pean tunnistama, et ka mina ei armasta ennast täna veel 100%,” räägib oma naistepäeva-teemalises videoblogis kirjanik ja podcaster Chris Kala.

Chris Kala vlogi #7: Julgus loobuda ja edasi liikuda SVG placeholder 15:45

Chris Kala vlogi #7: Julgus loobuda ja edasi liikuda

Seitsmendas videoblogis Telegramile räägib podcaster ja kirjanik Chris Kala julgusest loobuda, asjadest / olukordadest / inimestest lahti laskmisest ja edasi liikumisest.

Chris Kala vlogi #6: Kuidas vabaneda emotsionaalsest pingest SVG placeholder 13:05

Chris Kala vlogi #6: Kuidas vabaneda emotsionaalsest pingest

Kui jätame emotsioonid enda sisse ja vabastamata, võib see viia stressini või isegi tõsisemate haigusteni, nagu näiteks vähk. Kuidas siis tulla tervist kahjustamata toime sellega, kui elus juhtub midagi negatiivset?

Chris Kala vlogi #5: Jõunimekiri (powerlist) kui järjepidevuse tööriist SVG placeholder 16:00

Chris Kala vlogi #5: Jõunimekiri (powerlist) kui järjepidevuse tööriist

Kirjanik ja podcaster Chris Kala räägib 2020. aasta esimeses videoblogis Telegramile sellest, et “to-do” nimekirjadesse tavaliselt aina kuhjub ja kuhjub ülesandeid, millest osa pidevalt järgmisesse päeva, nädalasse, kuusse edasi lükkuvad. Tema ise kasutab selle asemel hoopis jõunimekirja ehk powerlisti – tööriista, mida õppis kasutama tänu Andy Frisellale. Et saada asju tehtud, on ülioluline teha ühte asja korraga ja olla fookuses. Powerlist aitabki sul olla kohal ja asjad ära teha.