Areng

IIDALA Praktiline Spirituaalsus #1: kadedus inspiratsiooniks
SVG placeholder
SVG placeholder 09:36

IIDALA Praktiline Spirituaalsus #1: kadedus inspiratsiooniks

Alates 2020 novembrist hakkab paar korda kuus Telegrami lugejatele tegema videosarja "Praktiline Spirituaalsus" IIDALA, kes tutvustab teile ennast ja oma tööd allpool. Tema esimene video räägib sellest, kuidas muuta kadedus inspiratsiooniks ja selguseks.

Chris Kala vlogi #17: Edu mõõtmine SVG placeholder 09:14

Chris Kala vlogi #17: Edu mõõtmine

Chris Kala räägib uues vlogis sellest, kui palju me tegelikult mõtleme edule. Saavutused, eesmärkide täitmine – oleme ühiskonnana sunnitud olema väga edumeelsed ja kui oleme vähem ambitsioonikad, siis meile endale võib jääda mulje, et oleme mõttetud.

Kirjanik ja podcaster Chris Kala: Kuidas valida ennast, lõpetada süüdistamine ja võtta vastutus SVG placeholder 26:02

Kirjanik ja podcaster Chris Kala: Kuidas valida ennast, lõpetada süüdistamine ja võtta vastutus

Käisin nädalavahetusel Topu Puhkemajas, kus korraldati “VALI Ennast Suve-eri MEIE LOOD” suveüritust. Mulle anti võimalus olla üks esinejatest. Aitäh.

Bob Proctor: Arendage oma kujutlusvõimet! SVG placeholder 07:00

Bob Proctor: Arendage oma kujutlusvõimet!

Kirjanikku, ettevõtjat ja enesearengu eksperti Bob Proctorit peetakse üheks maailma suurimaks inimmõistuse tundjaks. Allolevas videos toob ta välja, et keskmine inimene kasutab kujutlusvõimet enda vastu, kujutledes ette neid asju, mida ta ei soovi, ent tegelikult saame selle abil luua kõike, mida tahame.

Chris Kala vlogi #16: Süüdistamine ja õigustamine SVG placeholder 11:10

Chris Kala vlogi #16: Süüdistamine ja õigustamine

Kas oled tähele pannud, kui palju sa enda elus süüdistad teisi inimesi ja situatsioone? See tähendab seda, et sa ei võta vastutust selle eest, et sa oled täna sellises situatsioonid ja sul on lihtsam süüdistada teisi.

Chris Kala vlogi #11: Suhted inimestega ja olukorra kõrvalt vaatamine SVG placeholder 19:00

Chris Kala vlogi #11: Suhted inimestega ja olukorra kõrvalt vaatamine

Seekordses videoblogis Telegramile räägib podcaster ja kirjanik Chris Kala sellest, kui oluline on iseendaga üksi olemine ja eneseanalüüs, oskus ennast kõrvalt näha.

Chris Kala vlogi #8: Sa oled piltilus, sa ei vaja filtrit SVG placeholder 17:30

Chris Kala vlogi #8: Sa oled piltilus, sa ei vaja filtrit

“Hinda ja väärtusta iseennast sellisena, nagu oled. See kõlab klišeena, et armasta iseennast, siis armastavad sind ka teised. Aga tegelikult see nii on. Pean tunnistama, et ka mina ei armasta ennast täna veel 100%,” räägib oma naistepäeva-teemalises videoblogis kirjanik ja podcaster Chris Kala.

Chris Kala vlogi #7: Julgus loobuda ja edasi liikuda SVG placeholder 15:45

Chris Kala vlogi #7: Julgus loobuda ja edasi liikuda

Seitsmendas videoblogis Telegramile räägib podcaster ja kirjanik Chris Kala julgusest loobuda, asjadest / olukordadest / inimestest lahti laskmisest ja edasi liikumisest.

Chris Kala vlogi #6: Kuidas vabaneda emotsionaalsest pingest SVG placeholder 13:05

Chris Kala vlogi #6: Kuidas vabaneda emotsionaalsest pingest

Kui jätame emotsioonid enda sisse ja vabastamata, võib see viia stressini või isegi tõsisemate haigusteni, nagu näiteks vähk. Kuidas siis tulla tervist kahjustamata toime sellega, kui elus juhtub midagi negatiivset?

Chris Kala vlogi #5: Jõunimekiri (powerlist) kui järjepidevuse tööriist SVG placeholder 16:00

Chris Kala vlogi #5: Jõunimekiri (powerlist) kui järjepidevuse tööriist

Kirjanik ja podcaster Chris Kala räägib 2020. aasta esimeses videoblogis Telegramile sellest, et “to-do” nimekirjadesse tavaliselt aina kuhjub ja kuhjub ülesandeid, millest osa pidevalt järgmisesse päeva, nädalasse, kuusse edasi lükkuvad. Tema ise kasutab selle asemel hoopis jõunimekirja ehk powerlisti – tööriista, mida õppis kasutama tänu Andy Frisellale. Et saada asju tehtud, on ülioluline teha ühte asja korraga ja olla fookuses. Powerlist aitabki sul olla kohal ja asjad ära teha.

Inna räägib: Naine, ära kasuta hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid SVG placeholder 08:28

Inna räägib: Naine, ära kasuta hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid

“Naine tee endale pai” ja 0ruumi eesvedaja Inna Sööt räägib seekord veidi tõsisemal teemal, milleks on hormonaalsed rasestumisvastased vahendid ja miks on nende kasutamine tema arvates mittesoovitav.

Marlen Annabel: Vaata elule uue pilguga Anthony Robbinsi eluratta abil SVG placeholder 14:18

Marlen Annabel: Vaata elule uue pilguga Anthony Robbinsi eluratta abil

Telegrami lugejate 2017. aasta isiklik motivatsioonikoolitaja Marlen Annabel Kubri on aasta viimaseks videoks ette valmistanud miniwebinari ehk lühikese veebiseminari, kus ta õpetab oma elu vaatlema ja muutma maailmakuulsa koolitaja ja kirjaniku Tony Robbinsi eluratta süsteemi abil. Põnevat kaasamõtlemist!