JÄRELVAATAMINE! Telegram Mastermind #1: Silja Palm ja tiibeti astroloogia
63 vaatamist
Avaldatud: märts 10, 2024
Jaga:
9. märtsil toimus esimene tellijatele mõeldud Zoomi intervjuu/töötuba, kus sel korral oli toimetuse ja lugejate erikülaliseks astroloog Silja Palm, kes on õppinud tiibeti astroloogiat Moskvas, Indias ja Eestis. 2 tundi ja 10 minutit väldanud intervjuu + lugejate küsimuste-vastuste voor on saadaval ainult Telegram.ee tellijatele siin all.
Silja Palm tiibeti astroloogiast ja iseendast:
Tiibetis kutsutakse astroloogiat ka tsi rik-iks ehk “arvutamise teaduseks“. See ei ole nende jaoks ainult ennustamiskunst, vaid seda kasutatakse ka aja rütmide ja tsüklite teadasaamiseks ja tundmaõppimiseks.
Tiibetlastel on uskumus, et astroloogia kingiti teadmatuses olevatele inimestele, et neil oleks kergem olla kooskõlas loodusseadustega, aidata oluliste otsuste langetamisel ja vältida või parandada ebasoodsaid olukordi. Seega saame neid teadmisi võtta kui head teejuhti, kes aitab meil sihtmärgini jõuda ja elada suuremas harmoonias kogu meid ümbritsevaga.
Minu astroloogia huvi sai alguse 7-aastaselt, kui mu ema tutvustas mulle hiina astroloogia 12 loomamärki. Sellest ajast alates hakkasin huvi tundma inimeste ja märkide seoste vastu.
Olen õppinud tiibeti astroloogiat Moskvas, Indias ning ka Eestis. Kõige olulisemaks õpetajaks ja mõjutajaks pean tänaseks meie hulgast lahkunud munk Lama Lobsangit, kelle õpetusi ja nägemust soovin oma tegevusega ka edasi anda. Tema juures alustasin Tiibeti astroloogia õpinguid 2008. aastal.
Indias olen saanud olulisi lisateadmisi munga Karma Tenzini käest, kelle karismaatilisus, oskuslikkus ja mitmekülgsus on aidanud mind veelgi enam edasi areneda.
Olen õppinud elementide astroloogiat ehk Byung –Tzi`d, mida tuntakse ka Nag Tzi nime all. Elementide astroloogia kujunemises on olnud oma osa küll Hiina astroloogial, kuid algsed arvutused ja meetodid kujunesid siiski välja Tiibetis juba böni ajastul.
Palun oota...
Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.
28. oktoobri hommikul vestlesime veebi vahendusel Vanglaplaneet.ee eestvedaja Peeter Proosiga kohalikest põletavatest teemadest, eelkõige hõõguvast fosforiidisõjast vol 2 ja maksutõusudest. Oleme ühisel meelel, et parteipoliitikaga olukorda lahendada ei saa ning Peetri sõnul on tema intervjueeritavad otsekui ühest suust kostnud, et asjade muutmiseks on vaja otsedemokraatiat.
22. oktoobri Facebooki otsesaates rääkisime tsensuurist TikTokis ja (hetkelisest?) vabadusest X-is, uuest uudistesaatest "TeleX", konstruktiivsest kriitikast Telegram.ee-le, erakondade ringkaitsest vs koroonapettuse paljastamisest ja sellest, et parlamentaarne kord ei saa jätkuda, juhul kui sa soovid muutust.
“Oleme X-i platvormil, sest Telegramil on kustutatud ära 2 Facebooki kontot, meie kolmas Facebooki konto on samuti tsensuuri all. Lisaks on ära kustutatud 3 Youtube’i kontot, meie IG on tsensuuri all ning ka minu isiklik esimene TikToki konto kustutati ära,” juhatab Hando Tõnumaa sisse uues kuues Telegram.ee uudistemagasini sotsiaalmeediapatvormil X (end. Twitter).
Mitu kohvi nüüd nädalas läheb? Kas topsist või tassist? Isiklik Alfred rooli? Kus tuleks jalaga uks lahti lüüa? Kas tõde või turvatunne? Kas vanasti oli taevas sinisem? Kas korralik = igav? Kas sul on juhtunud kogemata “sini-kollane”? Miks on Handol rahandusministeerium määratud maksetes? Kas auto sõidab toiduõliga? Mis põhjusel sina rida vahetad?
Oktoobri esimeses Facebooki otsesaates rääkisime sõdadest, võltsitud videotest, dr Marje Oona vahvast sõnavõtust vaktsineerimise teemal, tsensuurist, poliitikutest, europarlamendi julgest naisest ja koroonaterroristide vastutusele võtmisest, Ukraina ametniku pojast, kes leiti voodist koos 6 miljoni dollariga, kaitseministeeriumi vaikimisest ja paljust muust.
5. oktoobril toimus kaheksas Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas Hando Tõnumaa ja lugejate küsimustele Telegrami peatoimetaja Mariann Joonas, ent kuna Mariann ja Hando on koos ka lapsevanemad, tuli lugejatelt üksjagu küsimusi ka neile mõlemale.
Seekordne “1 gramm“ saade keskendub heliotsentrismi- ja kosmosevõltsingutele ning räägime ka sellest, et populaarne “Lameda Maa kaart“ (nn pitsa) on ette söödetud võltsing ja psyop. Lisaks teeme juttu ka Antarktikal olevast 24 h päikesest talvisel pööripäeval. Saatejuht on Hando Tõnumaa.
Seekordne “1 gramm“ saade keskendub heliotsentrismi- ja kosmosevõltsingutele ning räägime ka sellest, et populaarne “Lameda Maa kaart“ (nn pitsa) on ette söödetud võltsing ja psyop. Lisaks teeme juttu ka Antarktikal olevast 24 h päikesest talvisel pööripäeval. Saatejuht on Hando Tõnumaa.
Tänases Facebooki otsesaates rääkisime põgusalt Läti difteeria-juhtumist ja sellega seotud artiklitest Telegramis (siin, siin ja siin), lisaks uuringust, mille käigus teadlastel ei õnnestunud inimesi COVID-iga nakatada ja arutlesime, kas võiks korraldada taas ühe vigaste testide pandeemia?
19. septembril toimus seitsmes Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas toimetuse ja lugejate küsimustele kirjanik ja vaimsete praktikate looja Ilona Karula.
Miks on sel aastal talv lühem kui tavaliselt? Miks ei ole Hando 5 päeva kohvi joonud? Mida on Mariann liiga vähe teinud? Kas sa saad aru, et sa ise oled jumal? Miks Mariannile meeldib Tallinn? Mis on su rekord ilma kohvita? Mis koolitajaks tahab Hando hakata ja mis on tema raamatu nimi? Jne.
19. septembri Facebooki otsesaates rääkisime küsitlusest, mille kohaselt 70% kodanikest tunnevad, et valitsus kurnab rahvast. Testisime, kas me oleme NPC-d või ei ole? Pärnu Postimees kirjutas sellest, et täiskasvanud terve inimene koroonavaktsiini ei vaja. Eesti Politsei aga hangib massirahutuste paremaks ohjeldamiseks suruõhurelvi ning juba kolm riigikaitse valdkonna töötajat on “ümber kolinud” sõjatööstusesse.
(0) kommentaari
Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.