Itaalia teadlaste kontrollkatsed näitasid, et antigeeni kiirtestid leiavad positiivse tulemuse ka puuviljadelt
236 vaatamist
Avaldatud: nov. 07, 2021
Jaga:
Itaalia kodanikud on teadlastele esitanud korduvaid kaebusi, et koroonatestid/vatitikud pole usaldusväärsed. Professor Stefano Scoglio, dr Mariano Amici ja tehniline spetsialist Domenico D’Angelo tegid videosalvestus eksperimendist, milles testitakse antigeeni kiirtesti abil materjale (puu- ja juurvilju), millel pole midagi pistmist inimesega. Kui testid on usaldusväärsed, peaksid kõik materjalid negatiivse tulemuse andma. Kui mitte, annab see teadlaste sõnul kinnitust, et viirust pole kunagi isoleeritud ning kohus peaks asjaosalised vastutusele võtma. Telegram avaldab video eestikeelsete subtiitritega.
Nii laialt levinud antigeeni kiirtestide kui ka PCR-testi juhendis on kirjas: “Testid ei tohiks olla ainsaks kliinilise diagnoosi aluseks. Protseduuri tuleb läbi viia arvestades patsientide sümptomeid.” See tähendab, et testidel ei ole diagnostilist usaldusväärsust, kuid sellegipoolest lisatakse statistikasse kõik sümptomiteta patsiendid.
Dr Mariano Amici ütleb: “Kõik see tähendab, et vatitikku (tampooni) ei saa ega ka tohiks absoluutselt võtta arvesse mistahes terapeutilise või piirava meetme rakendamisel. Kui see eksperiment osutub edukaks, saame anda kaebusele lisakaalu ja anda kompetentsele kohtunikule teada, et tegemist on pettusega. Lõppkokkuvõttes on võimalik esitada süüdistus vastutavatele isikutele.”
Video ilmus Telegramis algselt 20. jaanuaril 2021.
24. märtsil oli meie Facebooki otsesaate läbivaks teemaks taas koroonapettus, seekord läbi valitsuskriisi prisma, sest uueks sotsiaalministriks nimetati praegune riigikogu liige ning endine perearst ja koroonapettuse suunamudija dr Karmen Joller. Tema uuest ametikohast võidavad kõik erakonnad, sest nii tema isiku kui ka endiste ja tulevaste tegemiste ümber annab lõputult enda agendaga sobivad lugusid spinnida.
Alates 2022. aasta Ukraina-Venemaa (proksi)sõja puhkemisest on enamus Euroopa, ennekõike Baltikumi riigijuhte koos erakondade ja vastutavate isikutega kütnud sõjamasinat. Riigi-ja peavoolumeediast on saanud justkui sõjatööstuse hääletoru, mille ülesandeks on õigustada kaitsekulutuste tõstmist, sõjatööstusesse investeerimist ja sõjaga hirmutamist. Rahu pooldavad isikud on tituleeritud putinistideks, kellel on väidetavalt mingi võrgustik. Millegi pärast tundub ühiskonnale normaalne, et maksumaksja rahadega on õigustatud naabri ärritamine.
Nutitelefonide kasutusjuhendis on kirjas, et telefoni tuleb hoida kehast eemal. See teavitus ei ole niisama, vaid sellepärast, et elektromagnetiline kiirgus kahjustab rakke ja tervist. Lapsed on aga tehiskiirgusele kordades vastuvõtlikumad kui täiskasvanud. Võib-olla peaks lastele lähenema kas või teatrietenduse abil, et edasi anda informatsiooni elektromagnetkiirgusest ja nende “armsast” nutitelefonist? Allolev video on siinkohal abiks.
12 aastat Telegrami tegemist on õpetanud meile, et kõige suurema hoo saab su elu ja tegemised sisse siis, kui usud endasse, usaldad maailma ja loobud teiste inimeste arvamuse koormast. Neid tõdesid on nämmutatud kõriauguni, kuid enamus inimesi ei oska neid ikka veel rakendada, sest nad ei saa aru asja tuumast.
(Seekordne mulisemine ei ole kindlasti mõeldud lastele.) Mis värk nende Pussy-dega oli James Bondis? Ja kui sa solvud, siis kas oled lumehelbeke või see lihtsalt ei ole sinu “tassike kohvi”? Kuidas pohhuismi ja nalja maailma tagasi ja juurde tuua? Mida arvas Chevy Chase kokaiinist? Kas sa hakkasid ka 40-sena surelikkust tajuma? Ja mida ütles selle kohta Konfutsius?
13. veebruaril toimus kaheteistkümnes Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas küsimustele ettevõtja ja kodanikuaktivist Elvis Brauer.
1. veebruaril toimus Tallinnas Loovruumis Telegrami 12. sünnipäeva pidu, kus lisaks lustakale meelelahutusprogrammile leidis aset ka tõsisem paneelvestlus pealkirjaga “Sõnavabaduse surm või taassünd”, kus osalesid Tavidi majandusanalüütik ja endine suure meedia ajakirjanik Mait Kraun, ettevõtja ja kodanikuaktivist Elvis Brauer, homöopaat ja kolumnist Merle Martinson ning Telegram.ee loojad Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa.
Eestikeelsed subtiitrid on saanud Saksamaa ühe suurima avalik-õigusliku telekanali ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen) teaduspõhise saatesarja “Planet-e” 2018. aasta osa, mis räägib infrahelist.
Investeerimispankur, endine HUD-i ametnik ja Solari Reporti asutaja Catherine Austin Fitts kirjeldab, kuidas Trumpi administratsiooni äsja väljapakutud “Tähevärava” AI-projekt on “Operation Warp Speed” (Ameerika koroonapettuse vaktsineerimisprogramm) 2.0. Ta väidab, et hoolimata kinnitustest, et seda rahastatakse eraviisiliselt, tuleb raha lõpuks ikkagi Ameerika maksumaksjatelt.
1. veebruaril toimus Tallinnas Loovruumis Telegrami 12 aasta täitumise puhul suur sünnipäevapidu, mis kulges väga hoogsalt. Kuna osa kutsutuid ei saanud kohale tulla, kuvasime suurel ekraanil nende videotervitusi.
Telegram saab täna 12-aastaseks ja kutsume sel puhul kõiki osalema väljakutsel “Kõik, mis sa pead teadma!”. 12 aastat Telegrami tegemist on õpetanud meile, et kõige suurema hoo saab su elu ja tegemised sisse siis, kui usud endasse, usaldad maailma ja loobud teiste inimeste arvamuse koormast. Neid tõdesid on nämmutatud kõriauguni, kuid enamus inimesi ei oska neid ikka veel rakendada, sest nad ei saa aru asja tuumast.
21. jaanuaril toimunud Facebook live´is rääkisime emotsioonidest ja solvumistest ning ootustest, mis on kõigi pettumuste emaks. Päevakajalistest teemadest said tähelepanu Los Angelese põleng, nõiajaht dr Helen Lasnile ja teadlasest õppejõu Rea Rausi nõiajahi tulemus, mis päädis tema tagakiusajaid tauniva otsusega. Loomulikult pajatasime ka Faucile armuandmisest Bideni poolt ning Trumpi hoogsast algusest USA 47. presidendina, TikTokist, automaksu küsitlusest ja paljust muust.
(0) kommentaari
Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.