Itaalia parlamendisaadik Sara Cunial: koroonakriisi eesmärk on saavutada täielik kontroll inimkonna üle

  • 116 vaatamist
  • Avaldatud: juuni 30, 2020

Sara Cunial on väga populaarne ja isepäine Itaalia poliitik ja parlamendisaadik, kes on nimetanud koroonakriisi algusest peale täielikuks pettuseks. Varem on ta korduvalt sõna võtnud vaktsiinide kahjulikkuse ja 5G teemadel. Cunial eiras ka eriolukorra meetmeid ning sai autoga maanteel sõitmise eest politseilt trahvi.

Mais 2020 pidas Sara Cunial Itaalia parlamendis võimsa kõne, milles ta rääkis koroonapettusest kui süvariigi korraldatud massimanipulatsioonist, mille eesmärgiks on saavutada inimkonna üle täielik kontroll. Cunial kutsus oma kõnes valitsust üles arreteerima Bill Gatesi inimkonnavastase kuritegevuse eest.

Avaldame Sara Cuniali kõne lühendatud kujul, täispika video eestikeelsete subtiitritega leiad teksti alt.

 

Sara Cuniali kõne 14. mail

Thomas Hobbes on öelnud, et absoluutne võim ei teki kohustusena ülevalt, vaid läbi indiviidi enda valiku, öeldes turvatunde nimel lahti isiklikust vabadusest ja loovutades selle kolmandatele osapooltele. Sellisel viisil tuimestate te inimmõistust läbi korrumpeerunud massimeedia ja NLP-ga (neurolingvistiline programmeerimine – toim.), kasutades sõnu nagu „režiim“, „laskma“ ja „lubama“ piirini, mis lubab teil reguleerida meie emotsionaalseid sidemeid ja tunded ning tagada nende mõjusus.

/

Niisiis, teine laine pole midagi muud kui esimese laine jätk ja tagakiusamine. Te lihtsalt muutsite selle nime, nagu te tegite ka Euroopa Stabiilsusmehhanismiga.

Me teame kindlalt, et inimesed ei sure ainult selle viiruse tõttu.

Tänu teile ja teie seadustele lubatakse inimestel surra ja kannatada viletsuse ja vaesuse käes. Ja nagu on kombeks „parimates” režiimides: süü lasub ainult kodanike õlul. Te võtate meilt vabaduse ja ütlete, et see oli meie endi soov.

/

Jaga ja valluta. Meie lapsed kannatavad siin üle kõige, nad on vägistatud hinged.

Sellisel viisil, et koolis käia lubatakse ainult jälgimisvõru kandes, harjutades neid tingimisi karistuse, orjuse, pealesurutud ravimeetodite ja virtuaalse ladustamisega.

Kõike seda vahetusena tõukeratta ja tahvelarvuti vastu.

Kõike seda selleks, et rahuldada finantskapitalismi huve, mida kannustab huvide konflikt – konflikt, mida esindab hästi WHO, kelle peamine rahastaja on teada-tuntud „filantroop ja maailmapäästja” Bill Gates.

Me kõik teame seda nüüd.

Bill Gates ennustas pandeemiat juba aastal 2018, pandeemiat, mida simuleeriti oktoobris 2019 üritusel „Event 201“, Davosis, Lõuna-Šveitsis.

/

Juba aastakümneid on Gates töötanud rahvastiku vähendamise ja diktaatorlike kontrolliplaanide nimel globaalses poliitikas, lootes haarata esikohta põllumajanduses, tehnoloogiaarenduses ja energiavaldkonnas.

Tsiteerin Bill Gatesi: „Kui me teeme head tööd vaktsiinidega, tervise ja paljunemisega, on meil võimalus vähendada maailma rahvastiku hulka 10–15%. Ainult genotsiid saab maailma päästa.”

Oma vaktsiinidega on Gates suutnud steriliseerida miljoneid naisi Aafrikas, põhjustada lastehalvatuse epideemia 500 000 lapsel Indias, ja isegi täna DTP-ga (difteeria, läkaköha, teetanuse vaktsiin) põhjustab Gates rohkem surmasid kui haigus ise, ja teeb seda sama ka steriliseeriva mõjuga GMO-ga, mis on välja arendatud Monsanto poolt ja „lahkelt annetatud” abivajavatele rahvastele.

Samal ajal mõtleb ta välja viise, kuidas levitada vaktsiinide kaudu kvanttätoveeringut inimeste tuvastamiseks ja mRNA vaktsiine kui immuunsüsteemi programmeerimise tööriistu.

Lisaks sellele teeb Gates koostööd mitmete rahvusvaheliste firmadega, kes omavad 5G rajatisi USA-s.

/

Siin laual on kogu süvariik Itaalia-pärases kastmes: Sanofi koos Glaxoga (ravimifirmad – toim.) on sõbrad Ranieri Guerra (WHO asedirektor – toim.), Ricciardi (Walter Ricciardi – Itaalia rahvatervisepoliitika juht – toim.) ja hästi tuntud viroloogiga, kellele me maksame esitluste eest Rai’s (Itaalia telekanal – toim.) 2000 eurot iga kümne minuti tagant (kõneleja mõtleb ilmselt Roberto Burionit – toim.).

/

Sanofi ja Glaxo allkirjastavad lepingud meditsiiniringkondadega, et dresseerida tulevasi arste, naeruvääristades nende autonoomset otsustusvõimet ja nende antud vannet.

Tehnoloogiafirmad tegutsevad selle nimel, et kontrollida ja hallata meie isiklikke terviseandmeid kooskõlas elektroonilise identifitseerimise Euroopa Agenda ID2020-ga, mille eesmärk on kasutada massvaktsineerimist, et omandada digitaalne platvorm digitaalse ID jaoks.

See on jätk andmevahetusele IBM-iga, mida alustas Renzi (Matteo Renzi on Itaalia poliitik, kes oli 2014–2016 Itaalia peaminister – toim.)

(Süvariigi laua taga) on Aspeni inimesed nagu Sassoon ja Colao, kes oma 4-leheküljelise, 800 eurot tunnis maksva mitteteadusliku arvustusega dikteerib poliitilisi otsuseid. Bilderbergi kindralina püsib ta ise lahinguväljalt eemal.

Itaalia panus rahvusvahelisse koroonavõitlemise liitu saab olema 140 miljonit eurot, millest 120 miljonit antakse Gavi The Vaccine Alliance’ile, mittetulundusühingule, mis on loodud Gatesi fondi poolt.

See on ainult osake 7,4 miljardist, EL rahastusest, et leida vaktsiin koroonaviirusele – vaktsiinid, mida kasutatakse eesmärkidel, mida mainisin siin varem. Mitte mingit raha ei eraldata muidugi seroteraapia jaoks, mis on üliodav. Raha ei eraldata ennetuseks, päris ennetuseks, mis kaasab meie elustiili, toitu ja suhet keskkonnaga.

/

Tõeline eesmärk on saavutada täielik kontroll. Absoluutne võim inimolendite üle, muutes meid katsejänesteks ja orjadeks, rikkudes õigust iseseisvusele ja vabale tahtele.

Kõike seda teie trikkide ja pettuste tõttu, mis on maskeeritud kui poliitilised kompromissid.

/

Härra president Conte, järgmine kord, kui Te saate telefonikõne filantroop Bill Gatesilt, edastage see otse rahvusvahelisse kriminaalkohtusse inimsusevastaste kuritegude eest. Kui Te seda ei tee, kuidas peaksime teid nimetama? „Sõbralik jurist”, kes täidab kurjategija käsku.

Tänan Teid.

(0) kommentaari

Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.

SVG placeholder Enim vaadatud

Vaata kõiki SVG placeholder
Telegrami uudised (3/23): 2023. aasta alguse liigsuremus, Elon Muski kahepalgelisus, uus mRNA süst SVG placeholder 10:11

Telegrami uudised (3/23): 2023. aasta alguse liigsuremus, Elon Muski kahepalgelisus, uus mRNA süst

Teie ees on olulisemad Telegrami uudised 2023. aasta 3. nädalast ehk ajavahemikust 16.-22. jaanuar. Aasta algas rekordilise liigsuremusega, ent koroonat ja krõbedat talve selles süüdistada ei saa. Aga mida siis?

Telegrami Podcast #76 (TÄISPIKK): kas Telegrami suudeti veenda EKRE-t valima? (külas Martin Helme)
SVG placeholder
SVG placeholder 1:20:53

Telegrami Podcast #76 (TÄISPIKK): kas Telegrami suudeti veenda EKRE-t valima? (külas Martin Helme)

Martin Helme, Riigikogu aseesimees, endine rahandusminister ja EKRE juht käis esimest korda Telegrami Podcastis möödunud aasta oktoobris. Kuna tol korral oli kaamerate ees aega alla poole tunni, võtsime Helmelt lubaduse, et teeme veel ühe pikema saate. 20. jaanuaril see salvestus teoks saigi ja nüüd on tulemus – ligi pooleteist tunnine podcast – teie ees.

Telegrami Podcast #76 (POOLIK): kas Telegrami suudeti veenda EKRE-t valima? (külas Martin Helme) SVG placeholder 38:46

Telegrami Podcast #76 (POOLIK): kas Telegrami suudeti veenda EKRE-t valima? (külas Martin Helme)

Martin Helme, Riigikogu aseesimees, endine rahandusminister ja EKRE juht käis esimest korda Telegrami Podcastis möödunud aasta oktoobris. Kuna tol korral oli kaamerate ees aega alla poole tunni, võtsime Helmelt lubaduse, et teeme veel ühe pikema saate. 20. jaanuaril see salvestus teoks saigi ja nüüd on tulemus – ligi pooleteist tunnine podcast – teie ees.

Videointervjuu: Kalle Grünthaliga energiapoliitika lahendustest SVG placeholder 22:35

Videointervjuu: Kalle Grünthaliga energiapoliitika lahendustest

16. septembril rääkisin riigikogu liikme Kalle Grünthaliga (EKRE) energiapoliitika probleemidest ja võimalikest lahendustest. Meie mõlema hinnangul on praegune elektrihinna poliitika osa Suure Lähtestamise (The Great Reset) raames sihilikult korraldatud plaanist, mille eesmärgiks on varade ümberjagamine keskklassilt hüperrikastele. Isegi ETV hommikusaates olevat hiljuti kiidetud filosoofiat “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik“.

Telegrami uudised (36/22): hinnatõusu meeleavaldused vallutavad Euroopat, iroonia Eestit SVG placeholder 07:13

Telegrami uudised (36/22): hinnatõusu meeleavaldused vallutavad Euroopat, iroonia Eestit

Teie ees on Telegramile silma jäänud uudised 2022. aasta 36. nädalast ehk ajavahemikust 5.- 11. september.

Telegrami uudised 35: Eesti Ekspressis ja kohtus kurjustati vaktsiinide pealesurujatega SVG placeholder 06:48

Telegrami uudised 35: Eesti Ekspressis ja kohtus kurjustati vaktsiinide pealesurujatega

Teie ees on Telegramile silma jäänud uudised ajavahemikust 29. august kuni 4. september. Peavoolumeedia pärl pärineb seekord ajakirjaniku ja Tartu Ülikooli arstitudengi Toivo Tänavsuu sulest, kes avaldas oma Facebooki seinal järjekordse õpipäeviku episoodi, mis sel korral keskendus ravimitööstusele. Artikkel ilmus ka Eesti Ekspressis.

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada? SVG placeholder 32:54

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada?

Alljärgnev on veidi sügavam teema, mille mõttekäigust arusaamiseks on vaja kaasa mõelda. Soovitan artiklit mitte lugeda (/videot vaadata), kui oled väsinud või kannatad üleüldise keskendumishäire all. Siin kontekstis ei räägi ma spetsiifiliselt sõjast Ukrainas, vaid see mõttekäik kehtib kõikide teiste eelmiste, praeguste ja tulevaste sõjaliste konfliktide kohta. Aga lihtsustamise mõttes teeme nii, et räägime siis sellest Ukraina sõjast ja ma esitan küsimuse: miks inimesed ei julge seda sõda ära lõpetada?

Telegrami uudised (28/22): Taani tervisejuhi ülestunnistus ja globalistide superlinn Euroopas SVG placeholder 07:35

Telegrami uudised (28/22): Taani tervisejuhi ülestunnistus ja globalistide superlinn Euroopas

Teie ees on lühikokkuvõte Telegrami uudistest 2022. aasta 28. nädalast ehk ajavahemikust 11.-17. juuli. Põhitähelepanu said laste koroonavaktsineerimine ja Suure lähtestamisega seotud majandusprobleemid.

Telegrami Podcast #68 (TÄISPIKK): Kõigile koroonasurmadele tuleks teha ekspertanalüüs (külas dr Ilona Drikkit)
SVG placeholder
SVG placeholder 24:42

Telegrami Podcast #68 (TÄISPIKK): Kõigile koroonasurmadele tuleks teha ekspertanalüüs (külas dr Ilona Drikkit)

Esimene osa saatest vabalt vaadatav/kuulatav kõigile! Leiad selle siit: https://telegramplay.ee/telegrami-podcast-68-poolik-koigile-koroonasurmadele-tuleks-teha-ekspertanaluus-kulas-dr-ilona-drikkit/

Taani tervisejuht tunnistab, et laste koroona vastu vaktsineerimine oli kasutu SVG placeholder 00:22

Taani tervisejuht tunnistab, et laste koroona vastu vaktsineerimine oli kasutu

22. juunil tutvustas Taani valitsus uut koroonastrateegiat. Riigi terviseameti juht Søren Brostrøm tunnistas pressikonverentsil, et laste vaktsineerimine oli kasutu ja sellega endisel kujul ei jätkata. Sama rääkis ta ka TV2 saates “Go’ aften Live”.

Telegrami uudised (20/22): Hando Tõnumaa avalik kiri koroonasõltlastele, WHO pandeemialeping ja ahvirõugete läbimäng 2021. aastal SVG placeholder 06:37

Telegrami uudised (20/22): Hando Tõnumaa avalik kiri koroonasõltlastele, WHO pandeemialeping ja ahvirõugete läbimäng 2021. aastal

Teie ees on lühiülevaade tähtsamatest uudistest Telegram.ee veergudel käesoleva aasta 20. nädalast ehk 16.-22. mai. Telegrami juht Hando Tõnumaa avaldas pöördumise koroonakriisi vastutavatele isikutele, aina enam saab tähelepanu riikide võimu vähendav WHO nn pandeemialeping ning ahvirõugete teemaline õppus maailma niiditõmbajate osavõtmisel 2021. aastal.

Hando Tõnumaa avalik pöördumine koroonakriisi vastutavate isikute poole: Kuhu edasi? SVG placeholder 23:42

Hando Tõnumaa avalik pöördumine koroonakriisi vastutavate isikute poole: Kuhu edasi?

Loe video transkripti siit: https://www.telegram.ee/eesti/hando-tonumaa-avalik-kiri-koroonakriisi-vastutavatele-isikutele-kuhu-edasi