Berliin 2908: “Me ei ole kovidioodid” – sajad tuhanded avaldasid Brandenburgi värava juures meelt!

  • 21 vaatamist
  • Avaldatud: aug. 30, 2020

Sajad tuhanded inimesed avaldasid laupäeval (29.08) Berliinis koroonapiirangute vastu meelt. Võimude hinnangul oli protesti #b2908 osalejate arv umbes 38 000 inimest, kuid fotod ja videod viitavad, et osalejate hulk oli märkimisväärselt suurem. Meeleavaldusest võttis osa ka USA advokaat, keskkonnaaktivist ja vaktsineerimisvabaduse eestkõneleja Robert Francis Kennedy juunior, endise USA presidendi John F. Kennedy vennapoeg. 

Kümnete tuhandete entusiastlike inimeste ees kritiseeris Kennedy nii ravimitööstust kui ka poliitikat. Tema sõnul võidaksid pandeemiast mõlemad. Tehnoloogilisi arenguid, nagu digitaalsed valuutad või 5G mobiilside, kasutatakse ka tulevikus inimkonna veelgi ulatuslikumaks kontrollimiseks. Kennedy hoiatas täieliku jälgimise eest ja ründas selles kontekstis Microsofti asutajat Bill Gatesi. USA advokaat nõudis demokraatia juurde naasmist ja nimetas rahvahulka Berliinis viimaseks takistuseks, mis veel võimujanu eliidi teele jäänud on.

Robert Kennedy Jr:

Kohalik peavoolumeedia teatab, et mina tulin Berliini rääkima 5000-le natsile. Aga ma näen, et siin rahva seas on pilt hoopis vastupidine – siin on inimesed, kes armastavad demokraatiat, avatud valitsust. Inimesed, kes tahavad liidreid, kes ei valeta neile ja kes ei tegele rahvaga manipuleerimisega. Me tahame tervisetöötajaid, kellel pole sidemeid farmaatsiakartellidega, vaid keda huvitab rahva tervis, mitte ravimifirmade kasum ja valitsuse kontroll. Koroonaprotest toob kokku kõik religioonid, kõik rahvused, kõik nahavärvid, sest meie hoolime tulevikust vabas ja terves ühiskonnas. See on natsismi vastand.

Valitsused armastavad pandeemiaid samamoodi nagu nad armastavad sõdasid. See annab neile võimaluse rakendada inimeste peal seaduseid, millega nad muidu elu sees kaasa ei läheks. Bill Gates, Anthony Fauci plaanisid seda pandeemiat juba aastakümneid. Nad vassivad numbritega ja valetavad. Nad manipuleerivad surmatunnistustega, lastes igasugustele surmadele panna põhjuseks COVID-19. Üks asi, milles nad on väga head, on rahva hirmutamine. Valitsus suudab inimesed panna nõustuma ükskõik millega, senikaua kuni rahvas on hirmul. Nõnda talitati natsi režiimis, sotsialismis, kommunismis, monarhias, demokraatias ja kõikjal mujal. Valitsused plaanivad ära kaotada sularaha ja minna üle digitaalsele valuutale ning see on täieliku orjuse algus. Sest kui nad suudavad kontrollida sinu pangakontot, siis suudavad nad kontrollida ka sinu käitumist. 5G eesmärk on viia rahvas nii suurelt sõltuvusse internetist, et Bill Gates, Mark Zuckerberg, Jeff Bezos jt saaksid täieliku kontrolli teie üle. Pandeemia ettekäändel viiakse ellu uus ühiskond, kus varad liiguvad veel enam hüperrikaste kätte ning keskklass lakkab eksisteerimast. Te ei võta ära meie vabadust, te ei hakka meid vaktsineerima, me võtame oma demokraatia tagasi.

Protestijad kandsid plakateid sõnumitega nagu “Merkel peab lahkuma“, “Mõtle oma peaga“, “Lõpp meditsiini türanniale“, “Ei vaktsineerimisele!“, “Maskid on suukorvid“ jne.

“Mina ei ole mingi paremäärmuslane, ma olen siin, et kaitsta fundamentaalseid põhiõiguseid ja meie vabadust,“ sõnas 43-aastane Stefan Berliinist.

“Meie oleme siin, et öelda: olge ettevaatlikud! Koroona või mitte, aga me peame kaitsema oma vabadust,“ ütles 22-aastane tudeng Christina Holz.

Kogu meeleavaldus toimus lõbusas meeleolus laulmise ja saksa lippude lehvitamise saatel, sh kutsuti ka politseid liituma meeleavaldusega.

 

Politsei vägivallatses ja üritas protesti pärastlõunal laiali lüüa

Laupäeva pärastlõunal avaldas politsei nördimust, et protestijad ei rakenda 2+2 meetmeid ega kanna maske ning teatas, et nad löövad meeleavalduse laiali. Saksamaa meediast ja internetist leiab pilte ning videoid, mis tõestavad, et politseid kasutas oma rahva peal robustset vägivalda ja pisargaasi.

Politsei ja meeleavaldajate vahel toimunud kokkupõrgete tulemusel on saanud mitmed inimesed vigastada ja samuti on toime pandud ka arreteerimisi. Täpsed andmed vigastunuist ja arreteerituist pole hetkel teada. Rahvas on politsei peale pahane, mitmed pealtvaatajad kirjeldavad olukorda kui kodusõda.

Käsutäitjast politsei ei suutnud siiski kogu rahvamassi laiali ajada, sest lõbusas meeleolus jätkus meeleavaldus ka pimeduse saabudes Brandenburgi võiduväravate juures.

Saksamaa poliitikud ja politsei üheskoos oma rahva ja suveräänsuse vastu

Kuigi koroonaprotesti korraldamine oli saanud kohalikust omavalitsusest vajaliku loa, otsustas politsei siiski takistada rahva kohale tulemist, sulgedes selleks mitmeid tänavaid, justkui oleks tegemist kodusõjaga. Selline käitumine on vihale ajanud mitmeid kodanikke, kes tegelikult ei soovinud ise protestidest osa võtta, kuid näevad, et protesti takistamine kohe kindlasti pole õige lahendus. Ka on protesti laiali ajada püüdmine tekitanud võimude, politsei ja rahva vahel korraliku suhte-kaose, sest meeleavaldus oli rahulik senikaua, kuni politsei vahele sekkus.

Protestijad karjusid politsei suunas: “Te peksate oma emasid, isasid, vanemaid, vanavanemaid, lapsi”. Kusjuures Berliinis ei olnud rakendatud maskid kandmise nõuet, see kehtestati spetsiaalselt meeleavalduse jaoks.

Koroonapettuse vastu toimusid eile meeleavaldused veel ka Londonis, Šveitsis Zürichis, Leedus ja mujal maailmas.

 

Vaata teisi videoid, fotosid ja allikaid: https://www.telegram.ee/maailm/berliin-b2908-me-ei-ole-kovidioodid-sajad-tuhanded-avaldasid-brandenburgi-varava-juures-meelt

(0) kommentaari

Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.

SVG placeholder Enim vaadatud

Vaata kõiki SVG placeholder
Telegrami uudised (3/23): 2023. aasta alguse liigsuremus, Elon Muski kahepalgelisus, uus mRNA süst SVG placeholder 10:11

Telegrami uudised (3/23): 2023. aasta alguse liigsuremus, Elon Muski kahepalgelisus, uus mRNA süst

Teie ees on olulisemad Telegrami uudised 2023. aasta 3. nädalast ehk ajavahemikust 16.-22. jaanuar. Aasta algas rekordilise liigsuremusega, ent koroonat ja krõbedat talve selles süüdistada ei saa. Aga mida siis?

Telegrami Podcast #76 (TÄISPIKK): kas Telegrami suudeti veenda EKRE-t valima? (külas Martin Helme)
SVG placeholder
SVG placeholder 1:20:53

Telegrami Podcast #76 (TÄISPIKK): kas Telegrami suudeti veenda EKRE-t valima? (külas Martin Helme)

Martin Helme, Riigikogu aseesimees, endine rahandusminister ja EKRE juht käis esimest korda Telegrami Podcastis möödunud aasta oktoobris. Kuna tol korral oli kaamerate ees aega alla poole tunni, võtsime Helmelt lubaduse, et teeme veel ühe pikema saate. 20. jaanuaril see salvestus teoks saigi ja nüüd on tulemus – ligi pooleteist tunnine podcast – teie ees.

Telegrami Podcast #76 (POOLIK): kas Telegrami suudeti veenda EKRE-t valima? (külas Martin Helme) SVG placeholder 38:46

Telegrami Podcast #76 (POOLIK): kas Telegrami suudeti veenda EKRE-t valima? (külas Martin Helme)

Martin Helme, Riigikogu aseesimees, endine rahandusminister ja EKRE juht käis esimest korda Telegrami Podcastis möödunud aasta oktoobris. Kuna tol korral oli kaamerate ees aega alla poole tunni, võtsime Helmelt lubaduse, et teeme veel ühe pikema saate. 20. jaanuaril see salvestus teoks saigi ja nüüd on tulemus – ligi pooleteist tunnine podcast – teie ees.

Videointervjuu: Kalle Grünthaliga energiapoliitika lahendustest SVG placeholder 22:35

Videointervjuu: Kalle Grünthaliga energiapoliitika lahendustest

16. septembril rääkisin riigikogu liikme Kalle Grünthaliga (EKRE) energiapoliitika probleemidest ja võimalikest lahendustest. Meie mõlema hinnangul on praegune elektrihinna poliitika osa Suure Lähtestamise (The Great Reset) raames sihilikult korraldatud plaanist, mille eesmärgiks on varade ümberjagamine keskklassilt hüperrikastele. Isegi ETV hommikusaates olevat hiljuti kiidetud filosoofiat “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik“.

Telegrami uudised (36/22): hinnatõusu meeleavaldused vallutavad Euroopat, iroonia Eestit SVG placeholder 07:13

Telegrami uudised (36/22): hinnatõusu meeleavaldused vallutavad Euroopat, iroonia Eestit

Teie ees on Telegramile silma jäänud uudised 2022. aasta 36. nädalast ehk ajavahemikust 5.- 11. september.

Telegrami uudised 35: Eesti Ekspressis ja kohtus kurjustati vaktsiinide pealesurujatega SVG placeholder 06:48

Telegrami uudised 35: Eesti Ekspressis ja kohtus kurjustati vaktsiinide pealesurujatega

Teie ees on Telegramile silma jäänud uudised ajavahemikust 29. august kuni 4. september. Peavoolumeedia pärl pärineb seekord ajakirjaniku ja Tartu Ülikooli arstitudengi Toivo Tänavsuu sulest, kes avaldas oma Facebooki seinal järjekordse õpipäeviku episoodi, mis sel korral keskendus ravimitööstusele. Artikkel ilmus ka Eesti Ekspressis.

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada? SVG placeholder 32:54

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada?

Alljärgnev on veidi sügavam teema, mille mõttekäigust arusaamiseks on vaja kaasa mõelda. Soovitan artiklit mitte lugeda (/videot vaadata), kui oled väsinud või kannatad üleüldise keskendumishäire all. Siin kontekstis ei räägi ma spetsiifiliselt sõjast Ukrainas, vaid see mõttekäik kehtib kõikide teiste eelmiste, praeguste ja tulevaste sõjaliste konfliktide kohta. Aga lihtsustamise mõttes teeme nii, et räägime siis sellest Ukraina sõjast ja ma esitan küsimuse: miks inimesed ei julge seda sõda ära lõpetada?

Telegrami uudised (28/22): Taani tervisejuhi ülestunnistus ja globalistide superlinn Euroopas SVG placeholder 07:35

Telegrami uudised (28/22): Taani tervisejuhi ülestunnistus ja globalistide superlinn Euroopas

Teie ees on lühikokkuvõte Telegrami uudistest 2022. aasta 28. nädalast ehk ajavahemikust 11.-17. juuli. Põhitähelepanu said laste koroonavaktsineerimine ja Suure lähtestamisega seotud majandusprobleemid.

Telegrami Podcast #68 (TÄISPIKK): Kõigile koroonasurmadele tuleks teha ekspertanalüüs (külas dr Ilona Drikkit)
SVG placeholder
SVG placeholder 24:42

Telegrami Podcast #68 (TÄISPIKK): Kõigile koroonasurmadele tuleks teha ekspertanalüüs (külas dr Ilona Drikkit)

Esimene osa saatest vabalt vaadatav/kuulatav kõigile! Leiad selle siit: https://telegramplay.ee/telegrami-podcast-68-poolik-koigile-koroonasurmadele-tuleks-teha-ekspertanaluus-kulas-dr-ilona-drikkit/

Taani tervisejuht tunnistab, et laste koroona vastu vaktsineerimine oli kasutu SVG placeholder 00:22

Taani tervisejuht tunnistab, et laste koroona vastu vaktsineerimine oli kasutu

22. juunil tutvustas Taani valitsus uut koroonastrateegiat. Riigi terviseameti juht Søren Brostrøm tunnistas pressikonverentsil, et laste vaktsineerimine oli kasutu ja sellega endisel kujul ei jätkata. Sama rääkis ta ka TV2 saates “Go’ aften Live”.

Telegrami uudised (20/22): Hando Tõnumaa avalik kiri koroonasõltlastele, WHO pandeemialeping ja ahvirõugete läbimäng 2021. aastal SVG placeholder 06:37

Telegrami uudised (20/22): Hando Tõnumaa avalik kiri koroonasõltlastele, WHO pandeemialeping ja ahvirõugete läbimäng 2021. aastal

Teie ees on lühiülevaade tähtsamatest uudistest Telegram.ee veergudel käesoleva aasta 20. nädalast ehk 16.-22. mai. Telegrami juht Hando Tõnumaa avaldas pöördumise koroonakriisi vastutavatele isikutele, aina enam saab tähelepanu riikide võimu vähendav WHO nn pandeemialeping ning ahvirõugete teemaline õppus maailma niiditõmbajate osavõtmisel 2021. aastal.

Hando Tõnumaa avalik pöördumine koroonakriisi vastutavate isikute poole: Kuhu edasi? SVG placeholder 23:42

Hando Tõnumaa avalik pöördumine koroonakriisi vastutavate isikute poole: Kuhu edasi?

Loe video transkripti siit: https://www.telegram.ee/eesti/hando-tonumaa-avalik-kiri-koroonakriisi-vastutavatele-isikutele-kuhu-edasi