Alternatiivne mõttekäik viiruse olemusest ja levikust
464 vaatamist
Avaldatud: nov. 18, 2021
Jaga:
Tom Barnett on meditsiini taustaga Austraaliast pärit aktivist ja tervislike eluviiside praktiseerija, kes avaldas koroonapandeemia valguses alternatiivse mõttekäigu viiruse olemusest ja levikust.
Kas viirust on üldse võimalik saada teiselt inimeselt või loomalt?
Kas kätepesemisest ja maskide kandmisest on üldse kasu, et päästa end koroonaviirusest?
Mis vahet on gripil ja viirusel?
Miks mõned inimesed ei jää kunagi haigeks?
Miks on koroonaviirus patenteeritud?
Videot kommenteeris sotsiaalmeedias meditsiini- ja biotehnoloogiaharidusega Arvo Soomets (kes on töötanud ka Eesti Agrobio Keskuse vaktsiinilaboris): “Väga hea ja põhjalik informatsioon selle kohta, kuidas kogu viroloogia, mida maailmas levitatakse ja levis hoitakse, on tegelikult müstifikatsioon, mis on loodud ja liikvel hoitud viimase sajakonna aasta jooksul. Raku suremisel (mis iganes põhjusel) pildistatakse ja analüüsitakse mingeid rakujäätmeid biokeemilise või füüsikalise moodusega ja seejärel levitatakse niinimetatud tõendina viiruse füüsilisest olemasolust.
Kuna viroloogidele on omistatud mingi tiitel nende kokkukirjutatud viroloogiliste kirjutiste eest, millel pole keerulise jutustuse taustal ühtegi füüsikalist tõendust viiruse olemasolu kohta, siis levib inimeste teadvuses müüt “kohutavate ja ohvrit ründavate viiruste” kohta.
Viroloogias kehtib juba 19. sajandi lõpust nn Kochi triaad, mis määrab haigustekitajate olemasolu kinnitamiseks kolme võtet, mis kinnitati ka viiruste puhul: esimesena peab olema viirus nii-öelda kinni püütud, seejärel peab viiruse isoleerima ja seejärel peab viirusega vastuvõtlikku organismi nakatama ja saama selle kõige tulemusena kinnitust, et “just seesama viirus on olemasoleva nakkuse põhjustaja ning nakkuse edasikandja või levitaja. Seda triaadi ei rakendata kunagi – kasutatakse vaid kellegi väljamõeldud kirjeldust. Veel rakendatakse niinimetatud viiruste patenteerimist, mis välistab tõele vastava informatsiooni väljaandmist kasvõi suvalisele huvitundjale.”
Teie ees on olulisemad Telegrami uudised 2023. aasta 3. nädalast ehk ajavahemikust 16.-22. jaanuar. Aasta algas rekordilise liigsuremusega, ent koroonat ja krõbedat talve selles süüdistada ei saa. Aga mida siis?
Martin Helme, Riigikogu aseesimees, endine rahandusminister ja EKRE juht käis esimest korda Telegrami Podcastis möödunud aasta oktoobris. Kuna tol korral oli kaamerate ees aega alla poole tunni, võtsime Helmelt lubaduse, et teeme veel ühe pikema saate. 20. jaanuaril see salvestus teoks saigi ja nüüd on tulemus – ligi pooleteist tunnine podcast – teie ees.
Martin Helme, Riigikogu aseesimees, endine rahandusminister ja EKRE juht käis esimest korda Telegrami Podcastis möödunud aasta oktoobris. Kuna tol korral oli kaamerate ees aega alla poole tunni, võtsime Helmelt lubaduse, et teeme veel ühe pikema saate. 20. jaanuaril see salvestus teoks saigi ja nüüd on tulemus – ligi pooleteist tunnine podcast – teie ees.
16. septembril rääkisin riigikogu liikme Kalle Grünthaliga (EKRE) energiapoliitika probleemidest ja võimalikest lahendustest. Meie mõlema hinnangul on praegune elektrihinna poliitika osa Suure Lähtestamise (The Great Reset) raames sihilikult korraldatud plaanist, mille eesmärgiks on varade ümberjagamine keskklassilt hüperrikastele. Isegi ETV hommikusaates olevat hiljuti kiidetud filosoofiat “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik“.
Teie ees on Telegramile silma jäänud uudised ajavahemikust 29. august kuni 4. september. Peavoolumeedia pärl pärineb seekord ajakirjaniku ja Tartu Ülikooli arstitudengi Toivo Tänavsuu sulest, kes avaldas oma Facebooki seinal järjekordse õpipäeviku episoodi, mis sel korral keskendus ravimitööstusele. Artikkel ilmus ka Eesti Ekspressis.
Alljärgnev on veidi sügavam teema, mille mõttekäigust arusaamiseks on vaja kaasa mõelda. Soovitan artiklit mitte lugeda (/videot vaadata), kui oled väsinud või kannatad üleüldise keskendumishäire all. Siin kontekstis ei räägi ma spetsiifiliselt sõjast Ukrainas, vaid see mõttekäik kehtib kõikide teiste eelmiste, praeguste ja tulevaste sõjaliste konfliktide kohta. Aga lihtsustamise mõttes teeme nii, et räägime siis sellest Ukraina sõjast ja ma esitan küsimuse: miks inimesed ei julge seda sõda ära lõpetada?
Teie ees on lühikokkuvõte Telegrami uudistest 2022. aasta 28. nädalast ehk ajavahemikust 11.-17. juuli. Põhitähelepanu said laste koroonavaktsineerimine ja Suure lähtestamisega seotud majandusprobleemid.
Esimene osa saatest vabalt vaadatav/kuulatav kõigile! Leiad selle siit: https://telegramplay.ee/telegrami-podcast-68-poolik-koigile-koroonasurmadele-tuleks-teha-ekspertanaluus-kulas-dr-ilona-drikkit/
22. juunil tutvustas Taani valitsus uut koroonastrateegiat. Riigi terviseameti juht Søren Brostrøm tunnistas pressikonverentsil, et laste vaktsineerimine oli kasutu ja sellega endisel kujul ei jätkata. Sama rääkis ta ka TV2 saates “Go’ aften Live”.
Teie ees on lühiülevaade tähtsamatest uudistest Telegram.ee veergudel käesoleva aasta 20. nädalast ehk 16.-22. mai. Telegrami juht Hando Tõnumaa avaldas pöördumise koroonakriisi vastutavatele isikutele, aina enam saab tähelepanu riikide võimu vähendav WHO nn pandeemialeping ning ahvirõugete teemaline õppus maailma niiditõmbajate osavõtmisel 2021. aastal.
(0) kommentaari
Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.