Alternatiivne mõttekäik viiruse olemusest ja levikust
617 vaatamist
Avaldatud: nov. 18, 2021
Jaga:
Tom Barnett on meditsiini taustaga Austraaliast pärit aktivist ja tervislike eluviiside praktiseerija, kes avaldas koroonapandeemia valguses alternatiivse mõttekäigu viiruse olemusest ja levikust.
Kas viirust on üldse võimalik saada teiselt inimeselt või loomalt?
Kas kätepesemisest ja maskide kandmisest on üldse kasu, et päästa end koroonaviirusest?
Mis vahet on gripil ja viirusel?
Miks mõned inimesed ei jää kunagi haigeks?
Miks on koroonaviirus patenteeritud?
Videot kommenteeris sotsiaalmeedias meditsiini- ja biotehnoloogiaharidusega Arvo Soomets (kes on töötanud ka Eesti Agrobio Keskuse vaktsiinilaboris): “Väga hea ja põhjalik informatsioon selle kohta, kuidas kogu viroloogia, mida maailmas levitatakse ja levis hoitakse, on tegelikult müstifikatsioon, mis on loodud ja liikvel hoitud viimase sajakonna aasta jooksul. Raku suremisel (mis iganes põhjusel) pildistatakse ja analüüsitakse mingeid rakujäätmeid biokeemilise või füüsikalise moodusega ja seejärel levitatakse niinimetatud tõendina viiruse füüsilisest olemasolust.
Kuna viroloogidele on omistatud mingi tiitel nende kokkukirjutatud viroloogiliste kirjutiste eest, millel pole keerulise jutustuse taustal ühtegi füüsikalist tõendust viiruse olemasolu kohta, siis levib inimeste teadvuses müüt “kohutavate ja ohvrit ründavate viiruste” kohta.
Viroloogias kehtib juba 19. sajandi lõpust nn Kochi triaad, mis määrab haigustekitajate olemasolu kinnitamiseks kolme võtet, mis kinnitati ka viiruste puhul: esimesena peab olema viirus nii-öelda kinni püütud, seejärel peab viiruse isoleerima ja seejärel peab viirusega vastuvõtlikku organismi nakatama ja saama selle kõige tulemusena kinnitust, et “just seesama viirus on olemasoleva nakkuse põhjustaja ning nakkuse edasikandja või levitaja. Seda triaadi ei rakendata kunagi – kasutatakse vaid kellegi väljamõeldud kirjeldust. Veel rakendatakse niinimetatud viiruste patenteerimist, mis välistab tõele vastava informatsiooni väljaandmist kasvõi suvalisele huvitundjale.”
24. märtsil oli meie Facebooki otsesaate läbivaks teemaks taas koroonapettus, seekord läbi valitsuskriisi prisma, sest uueks sotsiaalministriks nimetati praegune riigikogu liige ning endine perearst ja koroonapettuse suunamudija dr Karmen Joller. Tema uuest ametikohast võidavad kõik erakonnad, sest nii tema isiku kui ka endiste ja tulevaste tegemiste ümber annab lõputult enda agendaga sobivad lugusid spinnida.
Alates 2022. aasta Ukraina-Venemaa (proksi)sõja puhkemisest on enamus Euroopa, ennekõike Baltikumi riigijuhte koos erakondade ja vastutavate isikutega kütnud sõjamasinat. Riigi-ja peavoolumeediast on saanud justkui sõjatööstuse hääletoru, mille ülesandeks on õigustada kaitsekulutuste tõstmist, sõjatööstusesse investeerimist ja sõjaga hirmutamist. Rahu pooldavad isikud on tituleeritud putinistideks, kellel on väidetavalt mingi võrgustik. Millegi pärast tundub ühiskonnale normaalne, et maksumaksja rahadega on õigustatud naabri ärritamine.
Nutitelefonide kasutusjuhendis on kirjas, et telefoni tuleb hoida kehast eemal. See teavitus ei ole niisama, vaid sellepärast, et elektromagnetiline kiirgus kahjustab rakke ja tervist. Lapsed on aga tehiskiirgusele kordades vastuvõtlikumad kui täiskasvanud. Võib-olla peaks lastele lähenema kas või teatrietenduse abil, et edasi anda informatsiooni elektromagnetkiirgusest ja nende “armsast” nutitelefonist? Allolev video on siinkohal abiks.
12 aastat Telegrami tegemist on õpetanud meile, et kõige suurema hoo saab su elu ja tegemised sisse siis, kui usud endasse, usaldad maailma ja loobud teiste inimeste arvamuse koormast. Neid tõdesid on nämmutatud kõriauguni, kuid enamus inimesi ei oska neid ikka veel rakendada, sest nad ei saa aru asja tuumast.
(Seekordne mulisemine ei ole kindlasti mõeldud lastele.) Mis värk nende Pussy-dega oli James Bondis? Ja kui sa solvud, siis kas oled lumehelbeke või see lihtsalt ei ole sinu “tassike kohvi”? Kuidas pohhuismi ja nalja maailma tagasi ja juurde tuua? Mida arvas Chevy Chase kokaiinist? Kas sa hakkasid ka 40-sena surelikkust tajuma? Ja mida ütles selle kohta Konfutsius?
13. veebruaril toimus kaheteistkümnes Telegram.ee boonus tellijatele – Telegram Mastermind ehk Zoomi kohtumine/vestlus toimetuse ja erikülalisega. Seekord vastas küsimustele ettevõtja ja kodanikuaktivist Elvis Brauer.
1. veebruaril toimus Tallinnas Loovruumis Telegrami 12. sünnipäeva pidu, kus lisaks lustakale meelelahutusprogrammile leidis aset ka tõsisem paneelvestlus pealkirjaga “Sõnavabaduse surm või taassünd”, kus osalesid Tavidi majandusanalüütik ja endine suure meedia ajakirjanik Mait Kraun, ettevõtja ja kodanikuaktivist Elvis Brauer, homöopaat ja kolumnist Merle Martinson ning Telegram.ee loojad Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa.
Eestikeelsed subtiitrid on saanud Saksamaa ühe suurima avalik-õigusliku telekanali ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen) teaduspõhise saatesarja “Planet-e” 2018. aasta osa, mis räägib infrahelist.
Investeerimispankur, endine HUD-i ametnik ja Solari Reporti asutaja Catherine Austin Fitts kirjeldab, kuidas Trumpi administratsiooni äsja väljapakutud “Tähevärava” AI-projekt on “Operation Warp Speed” (Ameerika koroonapettuse vaktsineerimisprogramm) 2.0. Ta väidab, et hoolimata kinnitustest, et seda rahastatakse eraviisiliselt, tuleb raha lõpuks ikkagi Ameerika maksumaksjatelt.
1. veebruaril toimus Tallinnas Loovruumis Telegrami 12 aasta täitumise puhul suur sünnipäevapidu, mis kulges väga hoogsalt. Kuna osa kutsutuid ei saanud kohale tulla, kuvasime suurel ekraanil nende videotervitusi.
Telegram saab täna 12-aastaseks ja kutsume sel puhul kõiki osalema väljakutsel “Kõik, mis sa pead teadma!”. 12 aastat Telegrami tegemist on õpetanud meile, et kõige suurema hoo saab su elu ja tegemised sisse siis, kui usud endasse, usaldad maailma ja loobud teiste inimeste arvamuse koormast. Neid tõdesid on nämmutatud kõriauguni, kuid enamus inimesi ei oska neid ikka veel rakendada, sest nad ei saa aru asja tuumast.
21. jaanuaril toimunud Facebook live´is rääkisime emotsioonidest ja solvumistest ning ootustest, mis on kõigi pettumuste emaks. Päevakajalistest teemadest said tähelepanu Los Angelese põleng, nõiajaht dr Helen Lasnile ja teadlasest õppejõu Rea Rausi nõiajahi tulemus, mis päädis tema tagakiusajaid tauniva otsusega. Loomulikult pajatasime ka Faucile armuandmisest Bideni poolt ning Trumpi hoogsast algusest USA 47. presidendina, TikTokist, automaksu küsitlusest ja paljust muust.
(0) kommentaari
Kommenteerimiseks peate olema sisse logitud.